| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechala bych ho, ať si to vyzkouší.
Já totiž nemlich to samé taky řešila s mým synkem, sice cca o 2 roky později - ale byl taky ve školce.
A že prý chce dlouhý vlasy....
Přitom mě se taky u chlapů líbí vlasy na krátko, jeho táta má taky hodně krátký, já zase dlouhý...
Synek má navíc hodně husté rovné vlasy, které mu vzadu na straně rostou nahoru, takže pokud to nemá vystříhané, trčí to a nevypadá to vůbec hezky
Nejhorší je, jak říkáš, přežít tu dobu "mezi", když to není ani dlouhý, ani krátký - pak už se to dá.

Vlasy si nechal růst skoro 1,5-2 roky (i přes velice kategoricky nesouhlasné komentáře dědy, nicméně zvyklat se nenechal ani náznakem - fakt klobouk dolů) a s dlouhými - pod ramena - nastupoval i do 1. třídy.
Nicméně faktem je, že mu to slušelo, troufám si říct - rozhodně vypadal velmi zajímavě a tak nějak netuctově, oproti ostatním kloučkům jeho věku - fakt k nepřehlédnutí...
Pak se na podzim rozhodl, že si je nechá ostříhat - sám...
Upřímně - už jsem si na něj takhle zvykla a hodně mě to překvapilo, a trošku jsem i litovala....

Teď, po cca 1/2 roce od ostříhání říká, že si je zase nechá narůst, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží...~2~
Zjistila jsem, že tohle opravdu není věc, která by měla být předmětem nějakého striktního zásahu z mé strany a nechávám to na něm. Jedinou podmínku kterou mám je, aby mu nelezly do očí a měl je umyté a učesané - toť vše...~3~



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.