| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je prostě podle povahy člověka, někdo věci "snáší", někdo se na nich aktivně podílí...psala jsem o sobě...já se snažím, když to jde, aktivně zasáhnout, nepřežívat.
Určitě léky samovolně nevysazovat, to ne, to bych neudělal ani sama, našla bych si někoho, kdo by mi pomohl - nějak jinak, a právě i s těmi léky.
Ono to nejde napsat do krátkého příspěvku, aby to bylo správně pochopeno..jen jsem chtěla říct, že chápu partnera, že hledá..a neví vlastně co. Hledá nějaké východisko, a asi i smysl života, svoje dřívější obyčejné žití, prožitky...
S AD je opravdu život jiný než bez nich...a je dobré je využít krátkodobě k zvládnutí nezvladatelného úseku života, ale při dlouhodobějším užívání prostě je to prostě problém.
Nechci se hádat nebo polemizovat, je to můj úhel pohledu na věc....chybí možná i ta obyčejná radost z obyčejných věcí....ono to působí různě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.