| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kukuřice, soucítím, ale je to tak, že člověk - hlavně tedy ženská vydrží mnohem víc, než si myslí

já nespím už víc jak šest let.. ne víc jak dvě hodiny v kuse..
první dítě bylo v pohodě
ale prostřední má ADHD a AS nespí kloudně do dneška a vřeští a ječí taky skoro pořád, je jí šest.. v noci se často budí, nejmladší má 2 a 9 měsíců a taky nespí, konečně jsme ho odstavili od flašky, ale stejně se v noci budí a pláče... k tomu přes den jedou jako turbo myši, neskutečné množství energie, teď byly všichni tři skoro 3 týdny nemocní a ještě dojíždí nejmladší měl zápal plic, takže je taky extrémně ukňučený, uječený, uchovaný...

já když jsem s nima sama doma, tak si ani netroufám vlézt do sprchy, páč přesně jak píšeš, jen to pustím, tak některý z ních pláče..

takže se většinou ač nerada pokud sem s nima sama sprchuju ráno, když jsou v zhůru, nebo když je doma nejstarší a může je pohlídat

hlídání taky nemám, bohužel málo kdo si na ty moje dvě mladší turbo myšky troufne, výjimkou je moje mamka.. ale nemocné jí je dávat nechci a brává si je spíš výjimečně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.