| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no, zatím je toho méně, protože já i manžel jsme ti starší ze sourozenců, takže jeho bratr i moje sestra jsou zatím bezdětní. I když moje sestra mi občas hlídala syna když jsem byla v průšvihu (potřebovala jsem pracovat), a bratrův manžel se taky nezdráhá o víkendu nebo tak něco pro děti vymyslet, a pro našeho syna je dost vzorem (vždyť umí spravit auto i motorku :-)), a navíc na léto budeme u nich (teď jsme v cizině a na léto přijedeme, ovšem on bude normálně chodit do práce a starat se budu já, to po něm vůbec nechci, super je, že tam můžem zůstat a směle mu "rušit jeho kruhy").
Já sama jsem měla jednu sestřenici a jednoho bratrance (děti mé jediné tety), a v dětství docela ok, bydleli u mé babičky takže jsme se vídali, pak od té cca puberty už podstatně méně, nyní mají děti plusmínus podobného věku jako já, ale není tak úplně čas a přiznám se že z mé strany ani tolik chuť se vidět (pár rodinných věcí co se událo plus rozdílné styly výchovy), ovšem u mojí babičky pravidelně vídám aktualizované fotky všech pravnoučat :-), takže jsem cca v obraze.
Manžel vzpomíná na prázdniny s bratranci a sestřenicemi jako na supr věc, jakož i na pobyt u tety a pak zase pobyty všech u nich resp. u jeho babičky.... S některými se stýkáme i nyní, sice tak 1 do roka ale vidím je ráda, jsou to milí lidé. nic mi neudělali (jednu paní i fakt obdivuju) a jejich děti jsou fajn.
Nicméně v bližší rodině prostě žádné jiné děti k našim nejsou, původně jsme chtěli větší věkový rozdíl dětí (tak 5-7 let), ale když jsme zjistili, že případný "kámoš" nikde na obzoru, rozhodli jsme se ho pořídit z "vlastních zdrojů" :-D, a zatím ťukťuk supr. Jako samozřejmě se vyskytují třecí plochy, ale zrovna v tuhle chvíli, kdy žijeme v cizině a žádné jiné děti mluvící česky tu v místě nejsou, tak prostě mají aspoň jeden druhého, jinak by tu byli jako kůl v plotě....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.