| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak každopádně každý studium je záhul, pokud člověk není mladý a nechodí do školy denně a není bez jiných povinností. Někdo má pro dálkový studium podmínky lepší, někdo horší. Se mnou chodily do školy ženský, co dělaly převážně ve zdravotnictví nebo sociálních službách, tím pádem pracovaly v nepřetržitým provozu a často jely do školy rovnou z noční. Hodně z nich mělo už odrostlý děti, pár mělo malý děti a jedné se tam během studia narodilo miminko. Jezdili jsme takhle 5 let skoro každý týden na celý den a opravdu jsem především ty pracující obdivovala, protože ty s malými dětmi měli většinou možnost hlídání a pomoci, fungovaly jim babičky a manžel, tu podporu měly.
Moje ségra si dělá už čtvrtým rokem VŠ, má dvě děti, jedno je na prvním a druhé na druhém stupni ZŠ, ségra dělá na půl úvazku a hodně jí pomáhá moje mamka,občas zafunguje ségry manžel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.