| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky,tak co vaši školáci??? Jaké bylo vysvědčení? ~R^
Zima skoro za námi tak snad už bude jen lépe-Celou zimu děti skoro promarodily tak to bylo na prd.Adam to završil otřesem mozku.Dělal v pokojíčku s Kájou takové to salto dal si ruce mezi nohy a Karla,že ho protočí,no jistě,že hodil strašný držkopád~a~člověkl si říká čím starší tim rozuměnjší a ono prd~y~
Koukám,že už řešíte narozeniny.Už se to vážně blíží.Adámek by chtěl plastation 3 ....no nevim.Kolo,koloběžku,brusle vše už má.Hraje hokej a ted si vyprosil i karate do toho je uplně zažranej tak možná kimono bych mu vzala o to furt prosí~t~
Jinak Adámek už konečně umí všechny písmenky krome r Ř teda,ale na ukor toho začal zadrhávat tak jsme byli i na foniatrii a prý vše ok.Tak uvidíme co dál.Do školy se Adámek už moc těší já už méně pač je to prostě muj trouba~t~To bude poznámek za to,že něco nemá a přitom to bude mít v aktovce(on to podle mě ani neuvidí i když mu to bude svítit do očí)věčně nebude vědět kde se pracuje,kde čte...on má takový svuj svět.Nevnímá vše se mu musí říct aspon 2x a hlavně se musí říct ADAME aby pochopil,že to platí i na něj.Na hokeji už to i trener pochopil vždy ho musí klepnout hokejkou do helmy aby i pan Adam dával pozor co ted budou dělat~f~ Taky ted začal být docela drzý..nebo spíš odmlouvá.To nikdy nedělal tak nevim zda to je věkem nebo to chytil od naši pubertačky.Na všechno musí mít poslední slovo,ve všem má pravdu~q~No to je něco na mě

Taky ted 2.Dubna jede poprvé školy v přírodě.Tolik se těší a já zase depkarím.Nebojim se,že tam bude plakat nebo se mu stýskat,spíš se bojim o něj co tam bude dělat.On se pred nikým nevyčurá ve školce,natož aby se pred někým svlékl a šel se hromadně sprchovat.Strašně se stydí a nevim proč nebo kde to vzal.Když spí u kamaráda tak s nim ani nejde do vany,zásadně chodí sám se osprchovat nebo do vany a ani teta tam nesmí jít mu treba pomoct nebo podat ručník.No a nedej buh kdyby mu chtěla dát taky treba pusu na dobrou noc aby mu to nebylo líto~y~ Z holkama stále bojujeme..ve školce mi uča ríká,že odmítal pracovat pač měli být holka a kluk a něco u stolečku dělat a snad držet se za ruku.No strašné divadlo,že se ji ani nedotkl a pak ji teda držel dvouma prstama za tričko a dodnes to té uče neodpustil,že ho donutila.Vedle holky se ani fotit nebude,to jsou taky sceny....já fakt nevim co se v té škole bude dít až je uča posadí holka,kluk...to mi řekl,že radši propadne.Už fakt nevim jak mu to vysvětlit,že to jsou prostě taky jenom kamarádky...on má hned pocit,že si jako ostatní asi budou myslet,že tu holku miluje a to on preci žádnou holku nemiluje:-)
Tady je Adámek u zápisu


náš tvrdák včera pred odchodem na bowling




karatista


hokejista




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.