| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

arsiela, pokud Ti děti skučí , že to chtějí zkusit..., že yb taky rádi žehlili. TAk jim to prostě ukážeš.
U náš neplatí věty: na to jsi malý, na to máš dost času, to tě nemusí zajímat. A to je ženská práce.

Prostě pokud to chce umět....nebráním se naučím ho to....
Asi mám štěstí na děti.....v 1-2roce mi kradli vysavač...jakmile jsem začala vysávat...už jsem se k němu edostala..prostě to chtěli dělat místo mě....~t~
takže jsem pak ze zoufalství vysávala jen když spali...

jinak souhlasím, že by měli umět opravit a podobně....jenže v dnešní době...spoustu věcí ani neopravíš~Rv...mladší syn je šikovný...opraví kde co už ve školkovém věku byl schopný vyměnit magnety na dveřích. Ví kde je jaké nářadí líp jak manžel....a to že uvaří a vyžehlí je bonus~;)
umí vymalovat byt. při posledním malování aktivně pomáhal a bylo mu asi 9let.....hodně zdí maloval jen on...., prootže manžela tak honil že mu to pak nechala a jen dohlížel.....
třeba ono by je bavilo rozhrabat auto....a zase ho složit, když jim můj ta´tka líčil...jak vyměNoval písty na fiatu....chtěli taky.....jenže dneska už tak akorát veterány.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.