| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcera taky nekriticky obdivovala holcicku, kterou jsem pro jeji chovani nemusela. Ale v te fazi "zamilovanosti" dcera vubec nevnimala, ze se ta holcicka nechova k ostatnim hezky, jen kdyz na ni byla hodna, to ji stacilo. Tak jsem ji doma, kdyz mi vypravela, co se delo ve skole, rikala, ze treba nejake chovani jeji kamaradky nebylo hezke, a jak by ji bylo, kdyby se k ni takhle nekdo choval.
Ta zamilovanost trvala dva mesice, pak se ji holcicka nabazila a zacala byt hnusna i na ni. Za dalsi mesic bylo po kamaradstvi, dcera sama usoudila, ze kdyz se k ni holcicka nechova hezky, tak s ni radsi kamaradit nebude.
Asi to je normalni, ten nekriticky obdiv k nekomu v urcitem veku, dulezite je, aby si na to dite prislo samo, ty jako rodic ji jen muzes rikat, co si myslis, a doufat, ze vychova se musi nekde projevit. Vetsinou se projevi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.