| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tuto diskusi jsem spustila z toho duvodu, jelikoz mi je uz i timto kaminkem ve skladacce jasne, ze ma vase uceni okultni pozadi..
Jelikoz KDO jiny, by mel zajem natom, vas odvadet od ucty k Duchu svatemu, kdo jiny by mel zajem natom, abyste Ducha B-ziho NEZACALI nahodou VZYVAT k vasemu uzdraveni../duchovnimu i telesnemu/ "Veni Creator Spriritus.." :-)
Kdo jiny, by vas odvadel od ucty k PLNOSTI BOZSTVI Jezise Krista, ktera je zminena v Pismu sv..?? a timto vas chtel zamerne pripravit o DEDICTVI v PLNOSTI, ktere nam lidem svou smrti a vzkrisenim prave On B_h a Clovek v jedne osobe, prinesl.., ze ktereho necerpate..
Tuto plnost B-zstvi Jezise dosvedcuje sam apostol, NEVERICI TOMAS..ale az tehdy, kdyz vklada po vzkriseni svou vlastni ruku do OSLAVENE RANY nejsvetejsicho SRDCE Jezisova..slovy " Pan muj a B-h muj"..a vsimni si laskave, ze Tomase Jezis NIJAK NENAPOMINA za tato slova..NIJAK HO NEKARA..Ani nemuze..Jelikoz On je CESTA, PRAVDA a ZIVOT..a vy furt jdete cestou mimo nej..Vy nejste nasledovatele Jezise Krista..Tedy nejste KRISTOVCI - KRESTANE..Vy nasledujete sluhu, k tomu jeste necisteho..a k tomu jste si vybrali akorat Pismo sv. a NEKTERE zakonitosti z Kristova uceni..POUZE V DUCHU SVATEM muze nekdo vyznat, JEZIS KRISTUS JE PAN..
A znova podotykam , ze to neni zdvorilostni osloveni jako "pan Novak.."
Ale je to vyraz pro HOSPODIN - PANOVNIK..Ten, ktery odpousti hrichy, ktery JEDINY PRINESE SPRAVEDLIVY SOUD..Jestli tohle o sobe rika Kristus , ze prijde soudit, kdo je tedy? Jak by se mohl opovazovat, kdyby nebyl B-hem..?
Jen vy jste stale v tomto jaksi furt pozadu..KDo jiny vas muze brzdit?
Kdyz ne ten spinavec, lhar a nenavistnik..ten nejvetsi ZAVISTIVEC vuci cloveku..PROC si myslis, ze lidi tak nenavidi??? Odpovedelas si uz nato?
ten nejvetsi nafoukanec, ktery i vas uci pouze sve nadutosti a pyse..te pyse, ktera vas NUTI, jaksi dusledne dodrzovat nejake regule o vyobcovani tve vlastni matky, ze spolecenstvi..a pritom nehledet nato, ze Jezis stoloval s hrisniky a prostitutkami!!!

Kdo , kdyz ne VTELENY B-h ,jak o tom Pismo znova v Janove evangeliu hned v 1. KAP: svedci,
by mohl rict, .." jestli ze ma kdo rad otce, syna, dceru atd..vice nez-li MNE, NENI MNE HODEN..???
Proc bychom meli usilovat o to, abychom byli HODNI nejakeho Jezise, kdyby nebyl B-hem????To te nenapadlo?

Jeste jedna prosticka uvaha mne napada.."nikdo nema vetsi LASKU nez ten, kdo polozi zivot za sve bratry.." pokud vim, nejak takto se vyjadril Jezis Kristus z Nazaretha..
Kdyby nebyl Jezis TEN proroky a zalmisty predpovezeny Kristus, ktery jako B-h opusti pro nas svuj nebesky Trun, ponizi se a zrekne se sve BLAZENOSTI na kratkou dobu, aby POZVEDL PADLEHO CLOVEKA..a VTELI se do lidske podoby..aby nam NEVIDITELNEHO ZVIDITELNIL.." kdo vidi Mne , vidi Otce.."
Kdyby nebyl Jezis timto vtelenym B-hem, ktery DAVA SVUJ ZIVOT a PROLEVA SVOU VLASTNI KREV za tebe, za mne, za vsechny, kdo chteji..
Mohl by KAZDY MUCEDNIK, ktery da zivot za druheho cloveka, rict v PRAVDE - JSEM VIC NEZ B-H..Jelikoz B-h NIKDY NEDAL za NIKOHO svuj ZIVOT..Ja mam vetsi lasku nez B-h..!!!
A je tedy B_h skutecne DOKONALA LASKA????
No JISTE!!V Kristu to PLNE dokazuje..
jen nekomu to nedochazi..k jeho vlastni skode a rovnez ke skode na B-zi SLAVE!!!
Jelikoz to je pravda ZJEVENA..A odporovat zjevene PRAVDE znamena ROUHAT SE B_zimu Duchu..a tomu bych byla rada, kdyby ses zacala touto uvahou vyhybat..
Jelikoz je psano - Matous 12 ..!!
NEBUDE MU ODPUSTENO ANI TED ANI V PRISTIM ZIVOTE:.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.