| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To já měla dneska den ,ráno ve 3 vzhůru,začla jsem přemýšlet jestli to zvládnu,jestli nemám tu infekci co jsem měla,no děs,pak jsem z toho byla nervozní,klepala jsem se ,samozřejmě a nešly ty myšlenky zastaviot ,to bylo silnější než já.Šla jsem nakoupit to byl taky děs,v penny jsem šla koupit dětem jogurty a začala jsem si říkat ted mi bude zle,a tyky ,že bylo pelášila jsem ke kase,u řezníku taky ,no děs,ted co beru tren cipralex tak mi příjde ,že mne tak utal,že nedojdu ani ven ,nechci chodit vůbec ven,já se bojím jít abych tam neomdlela,nebo se něco nestalo,to je fakt hnus,Pomůže tenhle lék i na ty myšlenky,že nebiudu o sobě takhlke přemýšlet?Mám 6 prášek v soběa cítím,když si ho vezmu,tak potom,že mě to uklidnuje trošku,ale ty rána jsou šílené,já se ani nedonutim jít ven,já úplně jsem znechucena,fuj,přejdeto?A kdy?to už se nedá vydržet tyhle strachy a doslova paniky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.