| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím Vás , kde Vy jste přišla na takové názory? Kde čerpáte informace? A proč prosím tolik negativních emoci? A co je konkrétně ten satanský symbol? Víte co je zajímavé? Ježís Kristus předpověděl, že o jeho následovnících budou lidé šířit nepravdivé informace. Matoušova evangelium 5 kapitola 11,12 dle Ekumenického překladu se píše /je to úryvek z Ježíšovo kázání na hoře/ : "Blaze vám, když vás budou tupit a pronásledovat a lživě mluvit proti vám všecko zlé kvůli mně. Radujte se a jásejte, protože máte hojnou odměnu v nebesích, stejně pronásledovali i proroky kteří byli před vámi." A prosím mohla by jste mi odpovědět /samozřejmě jen když chcete/ na dvě otázky? Ta první: Kdo je Jehova? a moje druhá otázka: mnohokrát jsem přemýšlela o tom, že křesťané /katolíky, protestanty/ když ve válkách válčili proti sobě třeba první a druhá světová válka a jejich knězi jim žehnali /dokonce říkali že kdo zemře za vlast půjde do nebe/ .... v nebi se usmířili? nebo šli rovnou do pekla i se svými duchovními? Zajímavé že pouze Svědkové Jehovovi odmítli válčit, byli uvězněni v koncentračních táborech kvůli své neutralitě /nosili fialový trojúhelník/, za minulý režim také jako jediná náboženská skupina nešla na vojnu. A pořád jsou země kde jich zavírají za jejich neutralitu třeba Jižní Korea, Turecko, protože se řídí dle Izajáše 2:4...."i překují své meče v radlice svá kopi na vinařské nože. Pronárod nepozdvihne meč proti pronárodu a nebudou se již cvičit v boji"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.