| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dovolte, abych na chvíli vstoupila do Vaši debaty.Vidím že jste přesvědčená že SJ jsou nějaká sekta která slepě musí poslouchat své vůdce. No nedávno moje sousedka která je ovšem katolička, a říkala že nechce měnit své náboženství, zaklepala na mé dveře a říkala mi že ten svět je stále horší, a potřebuje trochu si popovídat o duchovních věcech, a že to může jen se SJ, a že v kostele se to nedá./ona to říkala/...Moje rodiče maminka bývalá katolička, tatínek z protestantské víry, na základě důkladného biblického studia přišli na to, že to co se učili ve svém náboženství, se neshoduje s Biblí, a prosím jsou to inteligentní lidé, žádní fanatici, rozumí legraci. Nový Zákon nám říká, že první křesťané také byli považováni tehdejšími lidmi jako sekta. Znám důkladně učení SJ... a líbí se mi právě proto, že nemají takzvanou slepou víru, ale berou v úvahu dějiny, archeologii, vědu, živě sledují světové události, přirovnávají staré biblické rukopisy s Biblí které vlastníme teď v novodobě /viz Svitky od Mrtvého moře/... a když se něco špatně pochopili mají tolik pokory že jsi to opraví...nedrží dogmy za každou cenu jako trojici, nesmrtelnost duši, peklo atd, a i když je to málo známo mezi lidmi, pomáhají při katastrofách. Vždyť apoštolové také neměli všechno hněď jasné, jak se píše Skutcích apoštolu, když Ježíš Kristus s nimi loučil oni jsi mysleli že za jejich čas bude království nastoleno na zemi.... A Boží jméno a Nový Zákon.... stačí pozorně číst Janovo evangelium 17 kapitolu Ježíšovu modlitbu. 6 verš se píše: "Zjevil jsem tvé jméno lidem...." , pak 26 verš :"Dal jsem jim poznat tvé jméno, a ještě dám poznat, aby v nich byla láska...." Dokonce vzorová modlitba se začíná slovy "...Otče náš, jenž jsi v nebesích, buď posvěceno tvé jméno"...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.