| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No ale v tomhle konkrétním případě se hodláme poučit z cizích chyb nebo strkáme nos do cizího soukromí? Je tu některá z diskutujících se čtyřmi dětmi, po třech CS, a uvažuje o čtvrtém, takže to čte pro poučení? Myslím, že ne, že tahle konkrétní situace fakt není pro poučení, ale načerpáme z toho maximálně "my jsme ti zodpovědní", pokud se vyhneme odsudkům. Ale spíš je to taková Berneho hra "To je hrozné, viďte?"

Mimochodem, fascinuje mě, jak někdo z vnějšku ví, jak je paní nemocná, zná míry jejího rizika, zná diagnózy jejích dětí, ví, že měla CS už 3x, ví, že jí doporučili nemít další děti už po druhé CS... takové věci já vím s jakous takous mírou spolehlivosti (čili ne z druhé, třetí a osmé ruky) maximálně několika velmi dobrých kamarádkách, no, spíš bych to věděla tak o jedné dvou. Takže buď "z doslechu" nebo dobrá kamarádka nebo někdo z lékařů/sester... to ve mě moc chuti diskutovat fakt nevyvolává.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.