| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Používám látkovky, přebaluju po každém počurání, pokud to neucítím sama, syn se o přebalení přihlásí sám, což je fajn. Na druhou stranu to znamená, že přebaluju 4x za noc a začínám být poměrně nevyspalá. Kojím i víckrát, už se ale docela naučil přisát sám, takže kvůli kojení se až tak moc budit nemusím, vstávat vůbec. A tak zvažuju, že bych koupila jdnorázovky a zkusila, zda v nich nevydrží až do rána. Ekologická varianta je sice docela drahá, pokud by to ale byla jen jedna plena za den, tak těch 10-12 korun i dám.

Které byste mi doporučili? Kdysi před 5 lety jsme měli Moeltex Oeko, ale moc nadšená jsem z nich nebyla (už nevím proč), a později levnější Alana z dm, u nich mi vadilo, že se savé jádro nadrolilo a zdeformovalo. Teď jsem našla docela pozitivní ohlasy na Kikko, líbí se mi i to, že jsou kompostovatelné (u Moeltex Oeko píšou, že se dají dát žížalám, máme ale jen obyčejný kompost). Co GroVia, Beaming Baby (oboje rovněž kompostovatelné),...? Kromě toho jsem si v dm všimla, že Babylove mají nový obal, který se na pohled tváří ekologicky - nevíte někdo, jak to s nimi je? Ty by jistě byly mnohem levnější a dostupnější.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.