| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

L + 2, kde je nastavíte.

Kluci měli mobil od druhé třídy, jeden náš vyřazený, druhý za korunu.
Proč?
Protože nechodí do školy v místě a i když jsme je do školy a ze školy vozili a chodili do stejné třídy, měli různě kroužky už v tom věku.
Tam bylo třeba se občas dohodnout, jak co bude, občas jim něco zrušili, takže jsem párkrát dítě hledala na kroužku a ono bylo ve školní družině, protože kroužek zrušen atd.
Takže někdy o prázdninách před druhou třídou dostali telefon. Telefony mají normální, nedávno jsem jednomu z nich půjčila svůj starý Iphone, který má blbý signál, proto ho nemohu používat, ale SMS-ky posílá. Už ho mám zpátky.

K počítači přístup měli cca také od druhé třídy, občas předtím mohli hrát na našem.

Nintento Wi mají od 10-ti let (no máme, my si dáme tenis oba s manželem) - ale to neberu jako neužitečnou věc, v zimě je to fakt docela dobré, když je venku hnusně, máme pohyb u stroje.

Jinak dodnes respektují, když prohlásím "tak zapomeňte na hraní, jde se dělat tohle a tohle..., nebo zítra s klukama neplánujte žádnou hru, jedeme tam a tam"
Hrají přes internet a domlouvají se přes facebook, tak abych nenarušila průběh nějaké zásadní bitvy :-))
Běžně mají dovoleny 2 hodiny denně hraní, školní přípravu jim nepočítám. Občas se to v čase volna vymkne, což mi nevadí, nemám-li pro ně něco jiného a když alespoň na hodinu až dvě vypadnou ven.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.