| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Predne bych ti chtela rict velmi dulezitou a zavaznou skutecnost..A sice, ze B-h je TRANSCENDENTALNI..To znamena, ze cloveka VE VSEM / i ve zpusobu uvazovani a chapani/ PRESAHUJE..Proto clovek se s B-hem nemuze NIKDY nudit..a clovek NEMUZE byt NIKDY s B-hem HOTOVY..Kde chybi tento pojem v cloveku, tam hrozi, ze clovek UVIZNE v nejakem "obrazu" o B-hu, ktery se jako B-h POUZE TVARI, ale ve skutecnosti jeste zdaleka B-hem NENI..
B-h se cloveku v dejinach spasy NEJAKYMI konkretnimi zpusoby zjevuje a ZAROVEN pro nej zustava TAJEMSTVIM. Timto se mu zaroven SAM DAVA ZA UKOL..
A B-h, se dava poznavat POSTUPNE prave podle intenzity TOUHY cloveka, tak jak to Pismo na mnoha mistech popisuje, obzvlaste krasne v knize Moudrosti..Ne vsichni touzime po B-hu stejne a ve stejnem smyslu, ve stejne spiritualni zralosti a tudiz NE VSICHNI muzeme mit stejny a skutecnosti se priblizujici OBRAZ o skutecnem
B-zskem byti..B-h peclive strezi sva Tajemstvi a dava je poznat TOMU KOMU SAM CHCE..dle touhy a srdce kazdeho jednotliveho cloveka, do ktereho vidi pouze ON SAM..a ktere pred Nim nikdo neschova ani nijak "neokrasli"..

"Duch B-zi VANE JAK CHCE"..

"Všechno je mi dáno od mého Otce; a nikdo neví, kdo je Syn, než Otec, ani kdo je Otec, než Syn a ten, komu by to Syn CHTĚL ZJEVIT .“ (Lk 10,21-22)
"Pane, jak to, ze se CHCES DAT POZNAT nam a ne svetu?" / Jan 14:22/

K tomu, potrebujeme ale "srdce malickych..", jelikoz jak je psano
" Ty B-ze, srdcem zkrousenym nepohrdnes"

Ten, kdo je sam pred sebou "hotovy" s B-hem, tomu B-h nasilu nebude poznani a svou B-zskou Moudrost svych Tajemstvi davat..Jelikoz ve sve podstate jednak neni B-h zadny nasilnik, ze by nekomu neco strkal a za druhe, vlastne o to takovy clovek ani nestoji..Vzdyt on prece uz vi, jak to s tim B-hem je..:-)..To si mysleli i nekteri predstaveni Israele, obzvlaste v Sanhedrinu..

Dat se cloveku za UKOL, je od B-ha ted, a byla i na samem pocatku od stvoreni Adama, svata a nejvys dobra B-zi vule..NEDAROVAT cloveku PLNOST POZNANI..A toto rozhodnuti nas vlastne ZACHRANILO jako lidske pokoleni pred věčným zavrženim, kteremu propadly vzdorujici andele.
Jelikoz B-h, chtel mit cloveka NEUSTALE TOUZICIHO po Jeho pritomnosti, po poznani, ktere chtel cloveku otevirat a darovat, chtel, aby si CLOVEK SAM volil, ze chce byt s B-hem, ze po Nem TOUZI, tak jako touzi doslovne B_h po cloveku..., chtel provazet cloveka a byt nejen jeho Stvoritelem, jako pro ostatni tvory /treba andely/, ale byt jeho pritelem v JEDINECNE rovine, ktera nema obdoby ve vztahu Stvoritel-tvor..
A to TAJEMSTVI B-zi, PROC tomu tak je? , tkvi v prvnim Tajemstvi, ktere jeste pred jeho uskutecnenim, dal sam B-h v blazenem nazirani, ve sve B-zske Mysli, poznat duchovnimu stvoreni /andelum/ ,jeste pred stvorenim cloveka a ktere se stalo KAMENEM urazu nejen pro lidske farizeje o mnoha tisicileti pozdeji, ale na samem pocatku bylo kamenem urazu prave pro mnohe andely, kteri se VZEPRELI svate vuli
B-ha..A sice Tajemstvi VTELENI 2. B-zske osoby..

..." Tak prosím proč Ježíš říkal "Můj Otec je větší než já?" Jan 14:28..."

Jelikoz Jezis mel jako PLNY B-h a PLNY clovek 2 prirozenosti..A z prirozenosti CLOVEKA, STVORENEHO TELA v casoprostoru, jak vstupoval do dejin spasy lidstvi, tak prave z teto lidske prirozenosti muze Jezis jako Syn OTCE ale ZAROVEN jako
Syn cloveka /ze strany Matky/, rict, ze OTEC je vetsi nez On..Ackoliv plati ROVNEZ zaroven, Jeho slova " Ja a Otec JEDNO jsme" a take " Verte mi, ze Ja jsem v Otci a Otec ve mne" ..Tedy Ja a Otec JEDNO BYTÍ jsme..Ne jeden, ale JEDNO.
B-h jelikoz je LASKOU, je SAM V SOBE VZTAHEM..jinak by mu stvoreni neco pridavalo, kdybychom mohli rict pouze , ze B-h ma vztah pouze se svym stvorenim /tedy ze je meziosobne vztahovy pouze navenek/, jak se predstavuje Mosemu /" Ja jsem B-h tvych otcu, B-h Avrahamv, B-h Isaacuv.../
NUTNE musi byt tedy MEZIOSOBNE VZTAHOVY UVNITR , sam v sobe..A laska je prece VZTAH..Jinak bychom mluvili o sebelasce ale nikoliv o lasce..Ta muze byt pouze MEZI osobami..



.." A ještě TŘETÍ otázka /jestli mi můžeš odpovědět/ V čem věříš? .."

Nerozumim smyslu, snad proto, ze cestina neni tvuj matersky jazyk, dochazi timto k posunum smysluplnosti otazky..takze pokus se preformulovat zneni otazky..

................


..." Jakou budoucnost čekáš? Věříš tomu že se splní slova ze Zjevení 11:18? Já se na to moc těším, stejně jako na další nádherné proroctví které Bible celkově prorokuje. Věřím, že Starý i Nový Zákon je inspirováno Bohem a tvoří jako jeden nádherný celek. Třeba úžasné proroctví, které je v souladu se zmíněným Zjevením, to je Žalm 37:29 "Spravedliví obdrží zemi a budou v ní bydlet navždy"....A slova Izajáše 35:1-10, je opravdu balzám na duši. Tam se rozepíše, budoucnost nádherná, že země bude proměněn v ráj, lidé budou uzdraveni, tak jak to Bůh původně předsevzal v Edenu. A právě dle biblických proroctví Ježíš Kristus bude vládnout jako Jehovův pomazaný Král.Prosím můžeš-li odpověz mi na tyto konkrétni otázky, moc mně to zajímá.."

........
Nez se tyto veci naplni, draha Katy, bude tomu predchazet jeste mnohe, takze nevim, zda-li se toho doziji ve svem smrtelnem tele..
Jelikoz prezit alespon onech 1260 predpovezenych dni antikristovy verejne "svetovlady", v absolutni vernosti B-hu, bude bez moznosti prijimat svátosti, pro mne osobne nadlidskym usilim..a modlim se, abych s rodinou vydrzela ve vernosti az do konce..A co ocekavam?
Zivot věčný a kdyby mi bylo doprano alespon nejake nepatrne mistecko u brany nebeskeho Jerusalema v blazenem nazirani na B-ha, budu nejstastnejsim a B-hu nejvdecnejsim tvorem..~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.