| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jak kritika jiného přístupu?

furt mám pocit, že citlivé téma je to hlavně pro Tebe.

Já v tom mám vcelku jasno - vyrostla jsem s holým zadkem, zažila jsem časy hubené i méně hubené, a zjistila jsem, že kdyby si člověk chtěl "užívat" ve smyslu utrácet, tak má vcelku neomezené možnosti a klidně by mohl rozházet jakkoli velký majetek. Ale myslím si, že to zkrátka není dobré a jako bývalý holozadečník ~;) to beru tak, že zdroje nejsou neomezené a můžou vyschnout a co pak, a že je třeba myslet na zadní kolečka.

Navíc já sama neumím moc hospodařit a obdivuju lidi, kteří to umí, hospodaří s menší částkou než já a přesto si dopřávají drobné radosti a umí si to užít. Proto model "rozházej co můžeš" nepovažuju za šťastný - v podstatě jsme oba trošku taky takoví (navíc s tím, že ty peníze často mizí, aniž by člověk měl pocit "koupila jsem si ty červený lodičky a mám z nich fakt radost" a já se bojím toho, že bychom kvůli tomu jednou mohli zůstat bez prostředků (a nést to úkorně, protože jsme byli zvyklí, že si můžeme něco dovolit, a najednou to nepůjde).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.