| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Hani,
Kubík dostane lego -tím bude mít komplet hasičské stanice se všemi vozy:))))i letadlem. Oslava proběhne o pár dní později, bereme je na víkend 4a 5 května do logolandu tak snad už bude aspoň trochu hezky.....
Jinak to počasí mě už víc než deptá. Před 14 dny to dolehlo i na jakuba a onemocněěl, opravdu to odnesl ošklivě, takže nakonec ATB, já to chytila od něj a navíc jsem byli o víkendu v Drážďanech nakupovat a já debil se málo oblíkla, takže sjem se dorazila a minulé úterý skončila u své dr., v čekárně jsem zkolabovala a mudra ě chtěl poslat do nemocnice, jenže já měla doma nemocného jakuba, idylka....nakonec sjem jí naslibovala hory doly a nechala mě doma, ale dostala sjem antibiotika a další dva dny jsem fakt vstala jen pro prášky a ohřát jídlo, a s oporou jsem si došla wc....na víkend se to zlepšilo a v úterý sjem šla do práce.... Manžel jen kašlal, nasadil si Erdomed a dobrý...Lukáškovi zabral sirup

dneska to vypadá u nich tří OK, já mám kapky na hnusný kašel, v lékárně mi řekli ať jsem opatrná, že jsou fakt silný.....

ale jinak dobrý:))))))))
Předevčírem jsem zabukovali letní dovolenou:)))Vracíme se k naší kalsice a strávíme jí opět v Rakousku, Alpy jsou prostě Alpy, nějak se z toho očarování nemůžeme dostat:))))))))tentokrát bohužel jen týden, J. je v té nové práci a víc si brát v létě nechce. Jinak v nové práci je spokojený, ale časově je to dost náročné, jenže co bych chtěla že, přinese domů víc peněz, takže se to dalo čekat.......ach jo. Příští týden slaví narozeniny, krásné kulaté, co já bych za tak nízké číslo dala, ach jo...............~;)~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.