| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kteremu z andelu, totiz B-h kdy rekl???? ZADNEMU z andelu!~;)
Ale Synu svemu rika B- h " ty jsi muj SYN, ja jsem te dnes ZPLODIL.."

Zplodil snad B-h tebe, nebo mne? Pise se toto o nejakem andelu, jak se nato pta apostol v liste Zidum??? No JISTEZE NE..

a dale B-h rika porad svemu SYNU - " Tvuj trun , B_ZE...trva na veky veku..
Otec B-h, oslovuje Syna B-ha V SOBE.. Nerika mu Tvuj Trun, ja B-h..trva..
OSLOVUJE Ho B_ZE..
A dale Otec stale rika Synu - "To TY Pane, jsi na zacatku zalozil zemi a nebesa jsou DILEM RUKOU TVYCH.. " Otec nerika, jsou dilem rukou MYCH. Rika to TYS TVORIL..

srovnej Gn.1:1
"na pocatku STVORIL B-h nebe a zemi.." I jeden i druhy vyrok Pisma je pravdivy, nikoliv ale tvuj scestny vyklad..~:-D
vase exegeze je tak nechutne povrchni, ze uz to vice snad ani nejde..~p~

Jezis v Chrame rikal, "jak mohou zakonici rikat, ze Kristus je Daviduv Syn?
Sam David rekl v Duchu svatem " Rekl Kyrios, memu Kyrios...usedni po Me pravici,dokud ti nepolozim nepratele za podnosku tvym noham.."

sam David nazyva Mesiase PANEM - Kyrios, jak tedy muze byt jeho synem??? /Marek 12:35/
.....
"Ty, HOspodine, jsi TEN JEDINY, TY jsi ucinil nebe, nebesa nebes a vsechen zastup, zemi i vse.....SAM to vsechno ZACHOVAVAS pri Zivote a NEBESKE ZASTUPY SE TI KLANEJI.." Neh 9:6/

a take Zid. 1 - Otec rika Synu - To TY PANE , jsi na zacatku ucinil zemi i nebesa...

srovnej

A kdyz chce uvest PRVOROZENCE do sveta, pravi B-h opet - "At se MU POKLONI VSICHNI ANDELE B-ZI!.." Zid 1:10

......

Lid, rekl Jozuovi " Budeme SLOUZIT Hospodinu, svemu B-HU, a Jeho budeme poslouchat" /Jozue 24:24/

srovnej

"Vas Pan/KYRIOS/ je KRISTUS, JEMU SLOUZITE ! /Kol.3:24/

""Pán, váš Bůh, vám vzbudí z tvého středu, z vašich bratrů Proroka jako mne; toho BUDETE POSLOUCHAT ve všem, cokoli vám řekne..."

"Udelejte vsechno, co vam rekne" /Jan 2:5/

"„To je Můj milovaný Syn, Toho POSLOUCHEJTE!“ (Mk 9, 7)

...........

"Ja, JA JSEM Hospodin,, KROME mne ZADNY SPASITEL neni./ Iz 43:11/

srovnej.
" Dnes se vam narodil SPASITEL, Kristus Kyrios v meste Davidove" / Luk 2:11/

........

"Hospodin je muj PASTYR, nebudu mit nedostatku.." Zalm 23

srovnej

"Ja jsem dobry PASTYR, Dobry PASTYR polozi svuj zivot za ovce" / Jan 10:11/

.............

Vzdyt Hospodin, vas B-h je B-h bohů, a PAN PANU, B-h veliky, vsemocny a vzbuzujici bazen..../Deut- 10:17/
Jeho prichod zjevi v urceny cas, Pozehnany a jediny VLADCE, Kral Kralu a Pan Panu.On jediny je NESMRTELNY a prebyva v NEPRISTUPNEM SVETLE /1. Tim 6:15/

srovnej

" Ti budou bojovat s Berankem, ale Beranek je premuze, protoze je PAN PANU a KRAL KRALU.." ...."Na plasti a na boku ma napsano jmeno " Kral kralu a Pan panu.."
Zj Jan

.......

" Ja jsem Hospodin, Tvuj B-h.." / Exod 20:2/
" Ja jsem B-h a jineho uz NENI.." /Iz 45:22/

srovnej

Tomas Mu odpovedel " Muj Pan a muj B-h" / Jan 20:28/


..............

Ad klaneni a prostrace - zeptala ses nekdy nejakeho Zida, jestli by se poklonil nejakemu andelu? NIKOLIV, pouze a jedine B-hu! a tak tomu je NAVZDY..Jelikoz takova pocta neprinalezi od stvoreni NIKOMU JINEMU, nez B_hu, Stvoriteli..
Takze ANO, ucta klanenim TZV. ADORACE a ukon tzv. prostrace nalezi jak ve SZ tak v NZ POUZE a jedine B-hu, Stvoriteli..V TOM SAMEM JMENU B-ha OTce, B-ha Syna, B-ha Ducha sv...

a pokud jde o JMENO - jak jsem psala Katy, Otec povysuje jmeno JEHOSHUA nad vsechna jmena a narizuje tomuto jmenu uctu od vsech stvoreni - na zemi, na nebi i v podsveti..
Otec tedy povysuje jmeno Jehoshua, ktere SAM SYNU DAVA, i NAD sve jmeno Jehovah..~s~
Jelikoz Otec dela tento ukon lasky, Syn dela POUZE TO, co vidi cinit sveho OTCE..a tedy Syn OSLAVUJE VZDY OTCE, tak jako Otec oslavuje vzdy pouze SYNA v DUCHU SVATEM..
Toto je ten v LASCE "Blaznivě marnotratny " B-h OTEC..a ukrizovany VTELENY B-h SYN OTCE, je ten STEJNE jako Otec - BLAZNIVE ZAMILOVANY do lidskeho stvoreni..ze se vydava pro zachranu za pouhe lidske tvorstvo az na smrt krize..
Jelikoz toto blaznive vydani a ZAMILOVANI, tuto bezbrehou marnotratnou LASKU kona Otec , a Syn jenom OPAKUJE, co CINI OTEC..
Ba dokonce je B-h tak zamilovany a "blaznive milujici" sveho cloveka, ze se Syn DAVA V CASE lidem az do konce věků za SKUTECNY POKRM A SKUTECNY NAPOJ..v Eucharistii..a je nejen "duchovne" pritomen s lidmi, ale doslovne FYZICKY ve svatostancich sveta, kde tise ceka na kazdeho..aby se s nim mohl spojit, aby si ho zasnuboval jako ZENICH svou NEVESTU..Toto je Nas B-h..
Kde prosim vy svedkove pozivate a pijete tento pokrm a tento napoj..kdyz podle Jezisovych slov, ten, kdo neji a nepije JEHO SAMOTNEHO , nebude mit zivot věčny?
A dodava, ze to mysli DOSLOVNE - me telo je skutecny pokrm a ma krev skutecny napoj..Kde tedy SJ toto prijimaji?? A jak?


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.