| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..." Co říkal Ježíš když Lazar zemřel? Lazar SPÍ. .... A právě to je ono. Smrt je doslova jako hluboký spánek, bez vědomosti, bez snů, bez skutků, stav neexistence..."

SPI..Ano v lune Avrahama..tam se ani podle podobenstvi o jinem Lazaru a zemrelem bohacovi nic nerika zatim nejakem utrpeni..Spanek je tedy ODPOCINEK, NE NEEXISTENCE..~d~


..." apoštol Petr kázal o Ježíšovi.34verš píše: "David nevstoupil na nebe"....

"DAVID nevstoupil do nebe... ale on pravi - Kyrios, rekl memu Kyrios, sed po Me pravici.." Sk.2:25-34

Ano, musel si POCKAT..a jelikoz on pravi, neni tedy mrtev doslovne tak, ze NEEXISTUJE..je to srozumitelne?
A nacoze si to musel pockat?


" Otce jenz jsi NA NEBESICH..."
.."Ježíš: JA JSEM ta CESTA i pravda i život. Žádný nepřichází k OTCI než skrze mne...“ J 14,6

„tou CESTOU NOVOU a živou, kterou nám způsobil skrze oponu to jest TĚLO své /obětované na krizi/ .“ Žd 10,20

„Proto je-li kdo v Kristu,je NOVÉ STVOŘENÍ. Staré věci pominuly a nové všecko je učiněno .“ 2.Kor. 5,17.

„JA JSEM DVEŘE. Skrze mne vešel by kdo, spasen bude a vejde i vyjde a pastvu nalezne.“ J 10,9

.......
Tedy naco to museli vsichni jenz byli od pocatku oddeleni pro B-ha svou TOUHOU po Nem a po sve spase???V pravdě na Davida Kristus nezapomněl a ani na ostatní jako je Ábel nebo Noe, Job či Avraham, Lot, Josef, Daniel atd., ale museli počkat na to až se otevřou „dveře“ a uvolní tak vstup na „jedinou cestu“ – Ježíše Krista viz. Jan 10,9 a 14,6.

Podivuji se, kolik veci mate vy SJ tim vasim krivym zrcadlem i v Pismu spotvoreno..

.......

btw..omlouvam se, ze jsem z NEZNALOSTI i sama uzila NESPRAVNÉ a v podstate NEEXISTUJICI jmeno B_ha BEZ VYZNAMU..A sice slovo " Jehovah"..
Jelikoz jmeno B_ha Otce je JAHVE, nikoliv "jehovah- ci jahovah", podle ktereho se i SJ nazyvaji..to slovo totiz vubec nema vyznam, na rozdil od JAHVE a je SLOZENINOU vyznamovych slov JHWH a ADONAI..a jejich spoluhlasek se samohlaskami..
to je dalsi blud SJ, kteri dokonce dosvedcuji tak, ze ho povysili na sve oznaceni..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.