| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
tak jsem Rada ze carky a hacky moc resit nemusim, uplne staci prehlasky a tecky ve vete - ty taky terka Rada zapomina. Ale kdyz pise cesky, tak hacky nezapomina, zato absolutne neresi Dlouhy a Kratky samohlasky... Mama, salat apod.. a kdyz ji reknu si to rekni a kde to slysis Dlouhy ,tak by to nejradsi napsala Dlouhy vsude :).

Uf, dneska jsou obe holky po dvou tydnech v ustavech... tak jsem zvedava... snad t bude dobry... hlavne ale doufam v lepsi pocasi sakra... prosvita tu Sem tam slunko ale je zima...bleeee...

Dneska jsem Jela s Terezou na kole do skoly a ona se tak rozhlizi kolem po budovach a rika.. vis mami, tady v Nemecku je to nejaky cisty a hezci... v CR jsou vsechny domy pokresleny a takovy spinavy... tak jsem ji udelala zjednodusenou prednasku na tema ekonomika, velikost statu a komunismus... myslim ze nechytla nic :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.