| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesvědčovat nechci. Učit tě taky nechci. Na to jsou třeba dva. Odpovím ti ráda.
Jen jsem se ptala. Když jsem ti napsala biblické verše s komentářem řekla, jsi, že to není ze mně.
Když ti chci vysvětlit, že nemůžu tvrdit svoje myšlenky, ale biblické, obviníš mě z toho, že mám vymytý mozek.
Když chci jen biblické verše bez komentářů, abych se tak vyhla nějakému "našemu" vysvětlování taky blbě.

Ptala jsme se tě jak to chceš. Protože odpovědi s pomocí Bible jsi dostala. To, že se ti nelíbily ... s tím nic nenadělám, měla bys kromě toho, že mě obviníš z toho, že ničemu nerozumím umět nějak korektně a logicky protiargumentovat.
Jsem ochotná předložit ti na tvé otázky jen biblické verše. Jsem ochotná napsat ti jen své názory bez Bible, přesto založené na tom co z Bible znám.
Můžeme se my dvě shodnout na tom, že směrodatné je to co říká Bible?
Jestli máš problém napsat kde se uvedené verše vyskytují nemusíš je uvádět, stačí hlavní myšlenka, taky neumím celou Bibli zpaměti.
Tudíš smažme co bylo dosud a dejme se do odpovídání na tvé otázky.
Neboj mám je uložené, aby se mi neztratily, ale díky za zopakování.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.