| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcera měla febrilní křeče, byla jsem s ní v nemocnici. Nepamatuju si už přesně detaily, jsou to tři roky, ale vím, že jsme museli čekat dva tři? dny po vysazení diazepamu, právě aby nebyly zkreslené výsledky EEG. Dostala jsem tam pro ni na prohlížení spoustu knížek a hraček, doktorka i sestřička byly moc milé (byly jsme v Brně v dětské nemocnici) bylo vidět, že to s dětmi umí, takže dcera celkem pěkně spolupracovala. Ten přístup, co popisuješ mi přijde dost hrozný, nemáš možnost jít jinam?

A diazepam dávám jen v případě nejvyšší nouze, když to jde, raději hned od začátku srážím horečku, abych ho nemusela dávat. Pro případ nouze, kdyby se křeče opakovaly jsme měli diazepam v rektální tubě, o žádném jiném léku, který by ho nahradil nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.