| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsi už v 17. tt??? Normálně bych si s ním domluvila "schůzku", řekla bych jí, že to chci mezi čtyřma očima a pak jí to sdělila. Klidně bych začala tím, že to pro ní asi nebude příjemná zpráva a že jsem s tím sama nepočítala, leč po delší době snažení se mi podařilo otěhotnět a hotovo. Neboj, zvládneš to.
Já když jsem kdysi jako čerstvá absolventka hledala práci, tak se mě taky všude ptali, jestli nechci rodinu. Tehdy jsem se tomu smála, protože jsem nechápala, co je to za otázku??? Rodinu jsem sice zatím neplánovala, ale kdybych otěhotněla "nechtěně", tak na potrat bych určitě nešla. A žádná antikoncepce není na 100%. A v jedné práci po mě chtěli potvrzení od gynekologa, že nejsem těhotná. ~t~ Taky blbost, kdybych otěhotněla týdem po nástupu do práce, tak co??? ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.