| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milé maminky,mám na vás prosbu - plánuji dcerce k narozeninám nechat udělat velký domeček od stolaře pro Bárbíny,ty plastové co jsou v obchodech se mi nelíbí a jsou hodně malé...
Dům mám částečně namyšlený,ale hledám ještě inspiraci,na netu jsem nic moc nenašla,proto budu moc ráda za jakoukoliv inspiraci v podobě rad,fotek,...
Mám představu že dům bude cca 90 cm široký,bude mít 3 patra,ještě nemám dořešeno,zda tam bude nějaký balkon,teráska,dcerka by moc chtěla výtah,ale to nevím,jak technicky vyřešit,budu moc ráda za tipy jak to vevnitř zútulnit - v těch plastových domcích je to vevnitř zútulněno různými tapetami,ale na trhu jsem nic moc nenašla..(zatím mne napadlo polepit třeba nálepkami kytiček atd..).Nevím,zda podlahy třeba polepit nějakou samolepící tapetou jako dlažba atd.. (tady ty drobnosti už by jsme dodělaly s manželem sami..).
Nábytek už mám vesměs nakoupený,ten bude tedy plastový,takový ten co je běžně dostupný v obchodech pro Barbie...
Tak pokud jste si nechaly dělat domeček pro Bárbínu,sem s nápady,moc díky!!!~;)~;((
Náš stolař se příliš nadšeně netvářil,že to bude drbačka,ale jsme jeho stálí zákazníci,tak snad to pro nás udělá,ale pokud by jste věděly o nějakém šikovném stolaři v Brně a okolí,který by byl ochotný domek udělat )ev.měl už zkušenost),budu jen ráda..
Díky ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.