| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jinak. Naposledy, má člověk duši nebo je člověk duše?
A má zvíře duši nebo je zvíře duše?
------------------------------------------------
Proč mám postižené dítě? Už jsem na to dříve odpovídala, ale dobrá.
(Římanům 5:12, Kazatel 9:11)
Nevěřím, že mi postižené dítě dal Jehova. On nastavil proces rozmnožování už v ráji a my tahle fungujeme. Jelikož Adam zhřešil my jako jeho potomci podléháme hříchu a smrti. Ztratili jsme dokonalost tedy i fyzickou. Postupně chátráme a umíráme. Na základě toho jsme i nemocní. Na základě toho se už nemocní a někdy i postižní rodíme. Někdy k tomu mohou přispět vnější faktory. Znečištění, špatná strava, léky, očkování atd., atd. U mě konkrétně to způsobilo více faktorů. Dále nezapomínejme, že celý svět leží v moci "toho ničemného".(1.Jana 5:19)
Ale!
Nikdy mě nenapadlo z naší těžké situace vinit Boha. Možná mě trochu mrzelo, že to připustil, když ví jaká jsem (ustrašená a nervní) až postupem času jsem zjistila, že platí to co říká 1. Korinťanům 10:13 "Nepotkala vás zkouška nad lidské síly. Bůh je věrný: nedopustí, abyste byli podrobeni zkoušce, kterou byste nemohli vydržet, nýbrž se zkouškou vám připraví i východisko a dá vám sílu, abyste mohli obstát."
A když jsem si uvědomila tuto skutečnost ještě více mě to k němu přitáhlo. Cítím jeho pomoc každý den.
Vím, že Jehovovi i Ježíšovi je líto každého kdo trpí (proto nevěřím, že by přihlíželi trápení duší v pekle) a věřím, že tento stav v jakém se nachází nejen můj syn, ale všichni nemocní a postižení lidé už nebude trvat dlouho.
A díky tomu, že máme zprávy o tom jak se k nemocným choval Ježíš, když byl na zemi... jak byl soucitný a uzdravoval, je pro mě skutečností, že se opravdu splní proroctví z Izajáše 33:24 " Nikdo z obyvatel neřekne: "Jsem nemocen.""



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.