| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ach Stekno. Ty vážně splácáš všechno dohromady. Kdybys překotně neodpovídala a raději si dala nějaký čas na rozmýšlení, kde je Pravda.... Kým jsi, prosím tě, vedená? Tabitha píše o voze a ty o koze, ale myslíš si, jak perfektní odpověď jsi jí dala.
Mimochodem stále čekám i já na tvoji odpověď. Ale klidně rozmýšlej, než něco nerozvážného zas napíšeš.

A dovolím si napsat poznámku k tomu strachu..... Tvoje slova:
"Ustrašená a nervní
Víš, každý se rodíme s nějakými povahovými rysy a máme každý nějakou psychickou výbavu. Moji bratři se narodili jako velmi živí, aktivní, sportovně založení, nebojácní kluci.
Já jsem od mala hodně četla, malovala, modelovala a hlavně se BÁLA. Bála jsem se tmy, školy, lidí, prostě čehokoliv. Jsem trémista a písemky ve škole byly pro mě stresem. Stejně tak bylo pro mě stresem se třeba jen zeptat někoho cizího kolik je hodin.

Milá Stekno, Je strach viditelný a neviditelný. Nemysli si, že když se tví bratři narodili jako nebojácní (ve smyslu, že si dokázali poradit s nebezpečím či překážkami) nepotýkají se třeba právě s jiným strachem. Někdo působí na okolí jako Rambo, ale dokáže ho rozhodit černá kočka nebo pátek třináctého. Já jsem tedy přesvědčená o tom, že každý se rodíme do určitých rodinných poměrů, které v něčem byly nebo jsou narušeny hříchem a tedy na každého v důsledku těch hříchů také přejdou určité obtíže, strachy, nevyrovnanosti.... Člověk potom hledá klid v různých směrech. Někdo se upne na působení kamenů, někdo tíhne k číslům, někdo raději zapomíná u alkoholu, někdo se svými strachy dokonce bojuje tak, že se jim úmyslně vystavuje. To je vcelku jedno. Ale také jsem přesvědčená, že veškerého strachu nás může zbavit jedině Bůh. Všechno ostatní jsou jen zastírací manévry, které někdy více a někdy méně můžou nějaký čas fungovat. Dokud nepřijde něco, co člověka znovu položí na lopatky. Ptej se tedy, proč různých strachů nezbaví Jehova tebe. Mě totiž můj Bůh - Ježíš Kristus těch strachů a depresí zbavil. V jediném okamžiku. Přece jestli je Bůh Láska, nutně chce i abychom i tady na zemi byli šťastní. Nechce, abychom se trápili. Nebo ano? Když se trápíme, je to tím, že Ho neznáme, že jsme od Něho vzdálení. Stačí se k Němu přivinout, pocítit Jeho blízkost, Jeho péči, Jeho vedení a není důvod, abychom ještě cítili strach nebo nějakou nevyrovnanost. V Bohu totiž nacházíme opravdový klid a pokoj.

Sundej si tedy ty klapky z očí a hledej, co je pro tebe dobré. Tolik darů ti nabízí a ty se stále otáčíš zády a hledáš Pravdu na základě lží. Což samo o sobě ti není jasným důkazem to, co Tabitha píše o zvrácených počátcích vašeho společenství? Tolik lží se táhne celým vaším prorockým učením, že to je do očí bijící. Čím si, prosím tě, omlouváš ty závažné přešlapy těch, kteří vás vedou? Jednou řeknou to, ono se to nesplní, tak zas řeknou ono, stejně se to nesplní..... mě když někdo opakovaně podvede, nevěřím mu. A přitom stačí, abys uvěřila v Ježíše. Tolik věcí ve tvém životě by se vyřešilo, až by ses sama divila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.