| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..." Když chci jasnou krátkou odpověď z Písma jako třeba, jak mohl být Ježíš viděn na zemi, když je Bůh a je napsáno, že Boha nikdy nikdo neviděl min. na dvou místech v Bibli..."

Ale ode mnes ji uz davno dostala..Tys necetla Gen. 18. kapitolu?
A necetlas proroka Izajase kapitolu 6?

" Toho roku, kdy zemřel král Uzijáš, SPATRŘIL JSEM PANOVNIKA. Seděl na vysokém a vznosném trůnu a lem jeho roucha naplňoval chrám. Nad Ním stáli serafové: každý z nich měl po šesti křídlech, dvěma si zastíral tvář, dvěma si zakrýval nohy a dvěma
se nadnášel.
Volali jeden k druhému: "Svatý, svatý, svatý je Hospodin zástupů, celá země je plná jeho slávy."
Od hlasu volajícího se pohnuly podvaly prahů a dům se naplnil dýmem.
I řekl jsem: "ˇBĚDA MI , jsem ztracen. Jsem člověk nečistých rtů a mezi lidem nečistých rtů bydlím, a SPATŘIL JSEM NA VLASTNÍ OČI KRÁLE, Hospodina zástupů."
Tu ke mně přiletěl jeden ze serafů. V ruce měl žhavý uhlík, který vzal kleštěmi z oltáře,
dotkl se mých úst a řekl: "Hle, toto se dotklo tvých rtů, tvá vina je odňata a tvůj hřích je usmířen."
8 Vtom jsem uslyšel hlas Panovníka: "Koho pošlu a kdo nám půjde?" I řekl jsem: "Hle, zde jsem, pošli mne!"

Odpověděl: "Jdi a řekni tomuto lidu: »Poslouchejte a poslouchejte, nic nepochopíte, dívejte se, dívejte, nic nepoznáte.«
Srdce toho lidu obal tukem, zacpi mu uši, zalep mu oči, aby očima neviděl, ušima neslyšel, srdcem nepochopil,neobrátil se a nebyl uzdraven."
.................



Job nato Hospodinu odpovedel "


„Uznávám, že všechno můžeš a že žádný záměr tobě není neproveditelný.
Kdo smí nerozvážně ZATEMŇOVAT úradek Boží ? Ano, HLÁSAL JSEM, ČEMU JSEM NEROZUMĚL. Jsou to věci pro mě příliš divuplné, které neznám.
Rač mě vyslyšet a nech mě mluvit; budu se tě ptát a poučíš mě.
Jen z doslechu o Tobě jsem slýchal, TEĎ však jsem Tě SPATŘIL VLASTNÍM OKEM.
Proto odvolávám a lituji všeho v prachu a popelu.“


Slyseli jsme SLOVO B_zi ....Deo Gratias..~6~~5~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.