| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá Tabitho, pořád jsi neodpověděla že kde čerpáš svoje "zaručené" ~:-D informace.

Víš co, SJ nejsou žádní Ruselisté. A mimochodem Ty víš jací byli Tvoji předkové? Nenašel se mezi Tvými dědečky a babičky taky nějaké pěkné kvítko?

Jsem hodně zklamaná z té celé konverzace, nelíbí se mi jak útočíš na lidi kteří věci vidí jinak než Ty.

Ja bych se nedivila, že někteří lidé padají na břicho smíchy, když čtou naši debatu.

Já osobně ráda vyměňuji názory s lidmi, kteří mi dokážou podložit své názory z Bible, z různých uznaných encyklopedii, mám ráda dějiny, archeologii, zajímá mně co se děje ve světě, ale promiň, neuznávám bulvár.

Naše debata mi trochu připomíná jak se "hádám"~:-D se svoji čtyřletou vnučkou. Já řeknu tak a tak, ona ne , ja ano, ona ne, jenže s ní je to roztomilé.
Promiň, nic ve zlém, nechci Tě urazit. S manželem jsme vedli hodně rozhovorů s lidmi, kteří mají jiné náboženství než my, a když už ten rozhovor neměl smyl, pak jsme se přátelsky rozešli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.