| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..." Víš co, SJ nejsou žádní Ruselisté. A mimochodem Ty víš jací byli Tvoji předkové? Nenašel se mezi Tvými dědečky a babičky taky nějaké pěkné kvítko?..."


SJ byli vytvoreni za jedinym ucelem - PROFANACE KRISTOVA UCENI..To, ze byl Russel vydrzovan svobodnymi zednari, je uplne, z pomeru, ze kterych vysel, by tohle rozsirit neutahl, jelikoz reklama v tiskovinach neco stoji, tisk samotne literatury neco stoji, cestovani po celem svete neco stoji..Jeho mala skupinka "biblistu" zdaleka nemela nato, aby toto vse pojala..Samozrejme ho pak take "pritahli" do obchodu s opiem, aby si vydelal i nejakou korunu sam..
Navic rozdil v tom primeru, ktery si dala je PROPASTNY! Mi dedeckove a babicky se nespolcili s okultnimi spolky, dokonce vyslovne satanistickymi, a nezakladali LZIVE UCENI s nejakym dalsim UCELOVE ZRIZENYM spolecenstvim, ktere by ted nekdo nasledoval, ci ktere bych ja nasledovala.To je ten rozdil, drahe dite..
Ty ale BLUDARE a navic NEŘESTNÉ nasledujes a v tom se lisime..Ja DEKUJI B-hu, za svou viru a Jeho sv.Cirkev, ktera je zalozena KRISTEM a DUCHEM SV. na slavu Otce, a stoji na sv.apostolu PETROVI a prvnich 30 mucednickych papezich..Oni jsou svedectvim a presvedcenim, ze toto spolecenstvi, ktereho jsem clenem KRISTUS NIKDY neopustil a NIKDY mu neodnal sveho SVATEHO DUCHA V PLNOSTI..

.............
ted neco z tech vasich bludu, ktere nasledujes -

1931 „Boží království začíná fungovat. Jeho den pomsty je tady a Armagedon se blíží a jistě nastane během blízké doby pád křesťanstva. Bůh vykonává soud nad křesťanstvem a jistě je brzy zničí.“ (J. F. Rutherford, Ospravedlnění, sv. I, str. 147, 1931.)

1931 „Jehovovi věrní na zemi zažili velké ZKLAMÁNÍ týkající se let 1914, 1918 a 1925, a toto zklamání trvalo nějakou dobu. Později se tito věrní dozvěděli, že tato data byla zcela určitě Písmem pevně stanovena; a též se dozvěděli, že v budoucnu mají přestat spoléhat na pevná data a předpovědi vztahující se k určitému datu, ale že mají spoléhat (a oni se skutečně
spoléhají) na Boží slovo jako na události, které určitě přijdou.“ (J. F. Rutherford,
Ospravedlnění, 1931, str. 338–339.)


1931 „Vyzáblý neoholený tramp je osamělým žadatelem, který si činí nárok na
jihokalifornské sídlo Davida, krále Izraele (sídlo v hodnotě 75 000 dolarů), vzhledem k tomu, že bylo před rokem napsáno na tuto biblickou postavu. Dnes to oznámil Soudce Rutherford, dočasný vlastník luxusně vybaveného sídla španělského typu na Braeburn Rd 440, v exklusivní oblasti Kensington Heights. V jedné z nejpodivnějších listin, která kdy byla zapsána, Rutherford, prezident Společnosti mezinárodních badatelů Bible a Biblické a traktátní společnosti Strážná věž, svěřil nádherný majetek starověkým izraelským králům a prorokům. Vítěz nad Goliášem a jeho společníci smějí obývat moderní desetipokojový dům
s jeho parkově upravenými zahradami a s terasou ihned, jakmile budou jejich listiny schváleny Rutherfordem a úředníky z jeho společností, kteří budou mít božskou autoritu, aby je poznali. – Jednoho rána, když jsem šel z domu do garáže, obrátilo se na mne podezřelé individuum, smeklo svůj špinavý klobouk a zvolalo: ‚Brej den, Soudce, já sem David.‘ ‚To
zkoušej na někoho jiného,‘ řekl jsem mu a on bez námitek odešel. Viděl jsem na první pohled, že není moc biblický, a poukázal jsem na verš, který říká, že Knížata vesmíru budou vzkříšeni z mrtvých ‚jako dokonalí muži‘. ‚Vykládám, že to znamená,‘ prohlásil vysoký a důstojný Soudce, ‚že David, Gedeon, Barak, Samson, Jeftach, Josef a Samuel sem budou posláni, aby vytrhli svět ze Satanova držení, a budou oblečeni do moderních šatů, jaké nosíme
my, a budou schopni s trochou úsilí hovořit naším jazykem.‘ Rutherford možná vykreslil příchod této biblické delegace v dlouhých kabátech, vysokých kloboucích, s vycházkovými holemi a psími dečkami. V Beth Sarim (Domu knížat), jak Rutherford své sídlo pojmenoval, NALEZNE DAVID nejmodernější přístroje, jaké věda vynalezla. Až vyjdou rozpoznaní hosté po kruhovém schodišti do druhého patra, naleznou zde prostornou kancelář s červenými koženými křesly a lesklý plochý stůl s otočným světlem. I francouzské telefony čekají na dotyk knížat. Po otevření širokých dveří spatří rodní synové Palestiny prostornou koupelnu, oslnivě zářící černé kachličky se sprchou a bohatě zásobenou lékárničku. Jaké vzrušení, až obrovský ramenatý Samson, který svými holými pěstmi zničil palác, nalezne zlatou bezpečnou břitvu! Rutherford vybudoval ložnici ve druhém patře, kterou prozatím obývá,
a udělal ji prostornou, aby pojala několik očekávaných majitelů… Rutherford si dal tu práci, že nechal dovézt speciální kolínskou vodu z Německa, aby si knížata mohla po oholení osvěžit obličej. Černá židovská jarmulka (čepička – pozn. překl.) zde visí přes jeden ze sloupků u postele. Příchozí David a jeho společníci budou největší událostí věků, předpověděl
Rutherford. ‚Nevyhledávám publicitu,‘ řekl Rutherford se zábleskem ve svých vlídných hnědých očích, ‚cítím však, že by měl svět o jejich příchodu vědět. Bude to největší událost pro noviny.‘ Slovo o jeho ‚Domu krále Davida‘ se dostává do každého koutu světa, tvrdil soudce. ‚Všude, kde jsem byl, se mne lidé na toto místo ptali,‘ řekl Rutherford. ‚Milionář vlastnící manufakturu v Chicagu se nabídl, že vybuduje pro Davida jiný dům, ale já tuto nabídku nepřijal.‘ ‚Doslova tisíce se sem hrnou, aby viděly toto místo,‘ pokračoval Rutherford. ‚Mnozí přicházejí ke dveřím a moje sekretářka je po tomto místě provází.‘
Nádvoří se stříbrným bazénem a olivovníky a palmami je plné květin. Dolů směrem ke
kaňonu byla upravena stezka, aby po ní mohl David se svými přáteli chodit a rozjímat. Až TITO VLÁDCI PŘIJEDOU, přivítá je mnoho ovoce a stromů původem z Palestiny. V garáži pro dvě auta stojí nový šestnáctiválcový dvoudveřový automobil s pevnou střechou, který bude na tomto místě předán vládcům spolu s dalším osobním majetkem. ‚Všechno bude jejich, dům, pozemek, vybavení i šaty, pokud je budou potřebovat,‘ řekl Soudce Rutherford. ‚A co já?
Nestarejte se o mne. Nějak se zařídím,‘ usmál se soudce. Měl další rezidenci ‚Strážné věže‘ na Staten Island a prakticky celé podlaží v Bételu. Těch sedm věhlasných mužů si dlouho ve svém sídle v San Diegu stejně neodpočine, protože brzy povedou Pánovo vojsko, aby porazilo Satanovy přisluhovače v bitvě u Armagedonu, domnívá se Rutherford. ‚Ale nakonec zvítězí.
Pán potrestá ďábla a ukáže, že kazatelé a politici dávali lidem špatné rady,‘ řekl přesvědčeněRutherford. Rutherford popluje 9. května do Evropy, kde promluví před shromážděním v Berlíně, Paříži a Londýně.“ (San Diego Sun Newspaper, 9. ledna 1931.)
.......................

Tolik bludy SJ..Verim, ze pri cteni techto radku opravdu musi lide padat udivem smichy..~8~


................

~6~

To neni o tom, ze ja snad vidim veci jinak nez ty..Tyto bludy, jenz sirite po celem svete, zalozene pouze a jedine na bludu jednoho bludare, ktery se nechal KOUPIT jako JIDAS, aby zradil cemu ani sam nerozumel a proto, ze mel jine sve VLASTNI predstavy, kde se take NEPTAL B_ha jak to On vidi..vystacil si sam...

.............


.." Já osobně ráda vyměňuji názory s lidmi, kteří mi dokážou podložit své názory z Bible..."

DALSI rozdil, mezi nami, je v tom, ze s B-zi pomoci mam snahu sirit B-zi PRAVDU a B-zi Tajemství..ne nejake sve nazory..A ptam se JEHO..A to KDYKOLIV.Nemusim cekat, nez mi neco poslou z Brooklynu..Jelikoz B-h je ten, ktery toto Slovo vypustil..Jsme rada, ze s Jeho milosti ve mne naleza pudu, aby mohlo v case vydat ovoce, pro ktere bylo poslano a ze mi dava Milost Jeho SLOVO sirit tem, kdo zas MAJI PRIPRAVENOU PUDU Srdce..SJ nemaji zatim tuto pudu, srdce zavrene..
"tento narod me cti pouze svymi usty, ale jejich srdce je daleko od mne..nadarmo me cti.." Hospodinovo SLovo proroka Izajase..
A Pismem je tato Pravda B-zi podlozena VZDY..Kdyz poslu z Pisma vers, to, ze mu ty nerozumis, protoze zustavas ve tme a SVETLO Kristovo z Jeho sv.DUCHA, jenz by te uvedlo do CELE PRAVDY ti chybi, je vec druha.. Každé vysvětlení musí být testováno CELOU Biblí! Jakmile to "nehraje" s jinou částí, musí být interpretace odmítnuta a je třeba hledat jinou!To ale nedelate..Co z PISMA jak vam poslu, rozporuje s vasim konceptem, celkem prehlizite nebo v tom HORSIM PRIPADE zprofanujete pokrivenou exegezi..To je jeste horsi,nez by jste to prehlizeli.To, ze Jezis zvany Kristus MUSEL byt B_hem /tedy VTELENOU B_ZSKOU OSOBOU, aniz by byl osobou B-ha OTCE/, dokazuje MNOHE v PISMU
Toto se nedá popřít na základě : Genese 16:7-10, 31:11-13, 32:25-31, ve srovnání s Ozeášem 12:3-5, Exodus 3:2-4, Soudců 6:11-22, Zachariášem 3:1-2. Na druhé straně jsou případy, kdy se ZDÁ BÝT tato bytost odlišena od Boha-Otce: Exodus 23:20-22, 32:34. ALE TO JE ZDÁNÍ pri povrchném pohledu a pouze pri VYTRZENI versu z CELKU PISMA SV..TO delate jako SJ..TO je vase prace, ktereou se chlubite. JINA CESTA, jak tyto dva pohledy smířit, než že člověk PŘIJME zkroušeným duchem velmi starý výklad, že tato bytost je Kristus, druhá OSOBA Boží / V B_HU SAMÉM, uvnitr B_zske sféry jako ABSOLUTNI - zavrsena JEDNOTA V ROZLICNOSTI/ , který se v těch nejrannějších dobách objevuje, aby odhalil lidem Otce, který je neviditelný. A proč Mesiáš-Kristus, či Bůh-Syn, musí být nevyhnutelně Yahweh ? To jsme viděli již jasně v Izaiáši a zde Zachariáš, na to dává konečný "štempl" ve verši 12:10!

ZACH.12,9-11: "V onen den vyhledám všechny pronárody, které přitáhly na Jeruzalém, a zahladím je. Ale na dům Davidův, na Toho, jenž sídlí v Jeruzalémě, vyleji Ducha milosti a proseb o smilování. Budou vzhlížet KE MNĚ, KTERÉHO PROBODLI. Budou nad Ním naříkat, jako se naříká nad smrtí Jednorozeného, budou nad ním hořce lkát, jako se hořce lká nad Prvorozeným...."

Verbum Domini..DEO GRATIAS

Takze se nevymlouvej a NEVYDAVEJ KRIVE SVEDECTVI na blizneho, proti 8. prikazani!, ze bych neposlala zadne podlozeni z PISMA sv.



...." z různých uznaných encyklopedii, mám ráda dějiny, archeologii, zajímá mně co se děje ve světě, ale promiň, neuznávám bulvár...."


Vidis, a ja si vystacim "pouze" s B-hem..:-)..Nepotrebuji zadne "uznane encyklopedie"..Uznane KYM? SJ???
Ja davam prostor a KONECNE SLOVO svemu B_hu .To On - B-h me vede, a ja Ho o to celym svym nitrem zadam, On VEDE KAZDEHO o podle uprimnosti a touhy srdce, ktera se neda nijak zamaskovat, nijak priklaslit..Ale tebe ne, tebe vede Brooklyn..Jelikoz ty, uz B_ha NEZADAS..TY uz HO vlastne nepotrebujes.Mas prece Brooklyn NYC..
A vede mne i archeologii a dejinami, i denim ve svete..a na bulvar nemam cas..
Tebe nevede B_h, ale Brooklyn..Sice to take zacina na B, ale je tam "kapanek" rozdil..~d~ A ty bludy, jenz se po cele stoleti odtud siri, jsou toho dukazem..SJ byli UCELOVE vytvoreni Zido-zednarskymi lozemi k ZESMESNENI Jezisova B-zskeho uceni a jako "pseudokrestanske" spolecenstvi, meli vrhat i temito "zarucenymi proroctvimi" o konci sveta, vysmech na KRISTOVU PRAVDU..Protoze lide tehdy nerozlisovali, ze tito NEJSOU KRESTANE..Uci o nejakem panu Jezisi a tudiz jsou asi krestane..
Kdyby te i treba v archeologii vedl B-h, jak rikas, vedela bys, ze skutecne misto Kristova svateho KRTU, neni to tradicni-pamatne, ale je PRESNE a PECLIVE B-hem vybranym mistem v JORDANU, kde kdysi Israelite meli polozit Schranu umluvy na presne vybrany kamen v Jordanu..
A slavny vjezd Archy umluvy do Jeruzalema kralem Davidem, ze ma PARALELU se slavnym vjezdem Krista do Jeruzalema pred Jeho umucenim, ti take nemuze davat zadny smysl ani souvislost..
Ani archeolog.vyzkum, jenz nalezil PRAVE misto ukrizovani a pravy hrob Krista u jedne zahrady..A ze na tom pravem miste ukrizovani byl v 1. st. dokonce postaven CHRAM a na misto kde byl zasazen Kristuv svaty Kriz, byl vybudovan chramovy OLTAR..Co to asi znamena??? A ze na tomto miste se nasel KRUHOVY KAMEN, jenz zakryval nize situovany prvokrestansky HROB KRISTA oznaceny prvokrestanskymi symboly..Co to asi znamena??? A ze to misto ukrizovani na Golghote / pod kterym je ted autobus nadrazi v Jeruzaleme/ , nebylo NAHODNE..Jelikoz "B_H NEHAZI KOSTKAMA", jak uvadi jeden Zid - A.Einstien.. A toto svate misto, bylo B-hem PREDEM stanoveno..A vybrano..A pod nim lezi v roce 1982. objevena a zapecetena pozlacena Archa umluvy..PRESNE pod mistem kde visel KRISTUS na krizi..A toto kamenne viko, v kamenne bedne, ktera tuto archu ukryva, bylo PRASKLE..A praskle presne v miste, kde smerem nahoru k povrchu zeme, vede puklina po zrejmem zemetreseni a USTI rovnou do ohraniceneho CTVERCE, ve kterem byl KRIZ ZASAZEN..A touto puklinou, zrejme musela stect svata KREV Kristova, a doslova ROZLOMILA kamenou tabuli, kt.zakryva Archu..a ZKROPILA tzv. SLITOVNICI na ARSE, kde ve starem Israeli, kropil Veleknez tuto slitovnici 1x v roce krvi obetovanych zvirat, na smir s B-hem, za hrichy Israele....Co to asi znamena???
A ze tato Archa, nebyla vynesena z MNOHA DUVODU, protoze jeste neprisla B-hem stanovena hodina..Jeste nebyli poslany ty dve OLIVY, o kterych v obrazech pise Zj.Janovo..Henoch a Elijas v poslednich dobach..aby vydali svedectvi Kristu, za dob antikrista a tak privedli ke spase jeste ty ZIDY, kterych jmena jsou zapsana v KNIZE ZIVOTA..Co to asi znamena???
Draha, vite tak pramalo o B-hu a B-zich Tajemstvich..Jelikoz jedno vam chybi..Duch zkrouseny, kterym B-h pri udelovani SVE B-zske MOUDROSTI nikdy nepohrdne,a jenz je blaznovstvim pro svet..Tak jako pro SJ..
Ver, ze se ti timto dostava MNOHE milosti, ktere duveruji Hospodinu, prinesou i u tebe sve ovoce..byt by to nebylo za cely tvuj zivot..alespon v posledni hodine mam pevnou NADEJI V KRISTU , ze ANO..A nedovoli i skrz me nehodne primluvy a obeti za vas, ktere spojuji pouze s JEHO obeti a utrpenim..nedovoli, aby byla Jeho KREV za vas vylita NADARMO..AMDG..
Tesim se Katy, na shledani v nebi, pokud mi bude dana ta milost..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.