| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ach jak rozumím radu mám jen jednu najít dobrou vrbu na vypovídání, klidně odborníka lékaře kamarádku ~6~Já sama se takto plácám už 8měsíců a stále je to čerstvé.Také šel za štěstím také ze začátku utnul děti.Jsem na něm absolutně finančně závislá tím pádem mám zakázáno cokoli vyčítat atd.Jeho slova přece si nebudu sypat popel na hlavu,děti už jsou velké pochopí až jim bude 45let,za to že si našel milenku můžu já ,je to normální takových odchodů od rodin je tisíce,konečně budu žít s tebou jsem umíral a jiné perly jako u tebe.Tak nějak žijeme hledám práci což jak všichni víme je katastrofa,děti se tak nějak po počátečním šoku probírají máme dny lepší a dny horší.Už sama vím že to bude dlouho trvat než překonáme bolest.Jedno vím jistě je jedno kolik mají děti let vždy je to strašné a budeš na to sama .Myslím ty domácí situace pláč atd.Časem určitě bude lépe, jak píšeš rodina pomáhá a to je taky důležité.Hodně sil štěstí a pevné zdraví nám všem~6~~;((~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.