| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak,

~6~ ~6~
Moc mě mrzí co čtu. Kdysi jsme diskutovaly na jiné diskuzi a pamatuji si, že jsi to neměla jednoduché v životě před navázáním vztahu s manželem.
Ká osobně jsem tolerantní a racionální někdy až moc. Asi bych kvůli dětem byla schopná po čase chlapovi odpustit nevěru. Možná, jistá si tedy nejsem, zda by ten vztah muźe a źeny byl pro život.

Ale v tomto případě nevím, zda bych byla schopná zoracovat to, jak se chová k dětem. To jsou opravdu šílené názory. Chápu, že nesnáší "šarlatány". Pritože to, k čemu by asi musel dojít, pokud by připustil jejich vliv, by se mu jednak nelíbilo a hlavně dosti nezapadalo do jeho momentálního náhledu na svět.

Prosím Tě, kolik je slečně? Ona chce svoje dítě a je jí jedno, co ten její princ plácá o těch svých co už má?

Moc držím palce, ať se cítíš lépe. Ale ono to teď momentálně neni možné. Sama jsem procházela také slušným peklem, doma měla mimino, vytoužené, krásné a nebéřila bych, že mi to může kazit nějaká osoba mužského pohlaví. Rozum se snažil, emoce totálně nezvládaly. Včetně pocitů, že bych někoho toužila zprovodit ze světa. A ten chlap to nebyl.

Zkus toho mediátora nebo psychologa. Zeptám se kamarádky, ta teď řeší taky pěkného idiota. Bez toho mediátora by se nebyla schopná vůbec na ničefm dohodnout.
A finance bychbsi sakra hlídala. Slečna má evidentně obrovský vliv.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.