| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak,
Já bych asi zkusila toho mediátora. Kamarádka řeší taky "případ". Tam se tatíkovi začalo dařit hůř finančně a rozhodl se, že to vyřeší odchodem od rodiny. Ze dne na den, ať se stará matka. Pokud se mám starat já, vezmusi ale dítě ~q~
Totální magor a bez mediátora by se nedohodla na ničem.

Jak a co Bezmozkovi rodiče? Tam byse klukům nechtělo? Že by si je bral tam? Nebo potom mě už nenapadá nic jiného, než třeba nákupní centrum, on s klukama v dětském centru, Ty zatím třeba s kamarádkou někam na kávu nebo nákupy. Aby kluci měli pocit, že jsou s Tebou a Ty se u toho na něj nemusela celou dobu koukat. Aspoň teď ze začátku. Když je to tak čerstvé.

Slečnu teda taky nechápu. Já k tomu vždy přistupovala tak, že jak se chlap chová k jeňomu dítěti, kdykoli toudělá tomu mému. U nás byla situace úplně jiná. Ohledy na děti přińšely obrovské nervy a komplikace. Vydržela jsem to a nelituju. Dneska má partňer normální hezké vztahy se všema. Takže slečnu taky nechápu.

Proto bych si sakra rychle ošetřila finanční stránku. Skoro bych to viděla spíš, že vidí tohle. Než že tak touží po tom vlatním dítěti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.