| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje porodní asistentka mi říkala, že to "přenášení" (pokud to není chyba výpočtu lékařů) bývá opravdu dost často tím, že děťátku se něco nelíbí.
Např. moje děti měly špatnou polohu, věděly, že budou mít problém vylézt, tak se nikam nehnaly. Dalším důvodem můžou být různé obavy a strachy maminky.

Zakladatelce doporučuji to, co jsem udělala i já. Pozvala jsem si soukromou porodní asistentku, na celý večer. Velice milá dáma, přišla, prohmatala mě, poslechla, popovídala si o všem, co mě trápí (narozdíl od lékařů), pak mi udělala jemnou masáž břicha, odešla a do hodiny mi začaly kontrakce. ~R^

Můžu to každému jen doporučit, při druhém porodu jsme bez ní nedali ani ránu. Manžel ihned, jak se dozvěděl o těhotenství, prohlásil, že "rodí jedině s O.". ~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.