| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kolibo, chápu, já jsem se v předvečer druhého porodu doslova roztřásla strachy při představě, že už je to tady a že to opravdu budu muset zase podstoupit. Klepala jsem se hrůzou v panice, aby to nepřišlo ještě tu noc, ať mám ještě pár hodin na psychickou přípravu. Holčička moje zlatá opravdu počkala do druhého dne, a pak už jsem to vzala nějak fatálně, že prostě musím vydržet, a jak píše Žluťásek, upínala jsem se k tomu okamžiku, až bude po všem.
Bolest to je, to nemá cenu zapírat, ještě o něco větší než při bolestivé menstruaci, ale podle mě obrovskou roli hraje psychika a s tou ti určitě může pomoct zkušená dula, dneska jsou všelijaké možnosti, já rodila ještě "v pravěku", kdy jsem netušila nic, prostě jsem přišla sama do porodnice a tam se mnou něco prováděli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.