| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z toho všeho, co píšeš, mi připadá závažné jedině skákání po lavicích vě školce (ale kdoví, v jaké je to situaci) a ubližování sourozenci.
Jinak se mi jeví jako úplně, ale úplně normální chytrý čtyřletý dítě. Vzteká se každé dítě, kdejaké řeklo rodičům "nemám tě rád", je malej, to neřeš.
Nech ho žít, vejskat si radostí (neboli výskat, vískají se vlasy ~;)), kreslit obrázky jek chce (proboha, jsou mu 4).
Já bych řekla, že ho chceš omezovat v tolika věcech, že už nerozlišuješ, co je důležité a co méně.
Jestli je starší sourozenec, máš na něj možná moc vysoké nároky.
Ale, abys nemyslela, že tě chci kritizovat, já kolem čtvrtého roku mého syna byla úplně zoufalá, vlastně stejně jako ty, kvůli stejným věcem (krom toho ubližování), o kterých píšeš. Manžel s tím byl úplně v pohodě. To až teď to vidím jinak. Prostě jsem měla mít daleko větší nadhled. Proto sem taky píšu svůj názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.