| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pruhovaná, já ho právě omezuju minimálně... co vlastně omezuju? Přemýšlím: počet snědených sladkostí, televizi, hraní na tátově mobilu, počet kopírovaných omalovánek a to je asi vše.
Jo a ještě poskakování u jídla, zde jsem ovšem naprosto mimo, protože když už neskáče v sedě na židli a nestoupá si, aby koukal z okna, tak aspoň dupe nebo kope nohama, vrtí se, válí po stole apod... Ano, jsem v tomhle asi moc náročná, když chci alespoň u jídla klid (jinak ho nechávám řádit téměř neomezeně, akorát skákání z výšky jsem zatrhla - kvůli prarodičům pod námi).

Chtěla bych po něm to, co zvládne ten menší, tedy aby alespoň trochu poslouchal. S tímhle bojujeme od malička, můžu říct něco 20x a stejně "nevidí, neslyší", většinou to na just ještě udělá, ačkoliv jsem mu jasně vysvětlila, proč ho prosím, aby to nedělal).

Uznávám, že některé konflikty jsem zbytečně hrotila a s odstupem je mi extrémně líto, že jsem reagovala tak, jak jsem reagovala...

zrovna včera jsme měli takový výstup.
Mám tu v mrazáku nakoupené zmrzky, pro každého byly 2. Včera jsme si jednu dali a syn povídal, že chce ještě. Vysvětlila jsem mu, že jí má na zítra, on to odsouhlasil a tím to bylo uzavřené. Později odpoledne zmizel domů. Šla jsem pro něj, že je ještě potřeba venku uklidit hračky a on si nesl rozbalenou druhou zmrzlinu. Hrozně jsem se rozčílila(naprosto zbytečně ~q~), zmrzlinu mu zabavila a pak jsme měli kvůli tomu další scény okolo uklízení, které mu nevoní i normálně, natož v tomhle stavu. S odstupem už vím, že to byla chyba, měla jsem mu jí nechat, znova vysvětlit a dneska by už nic nedostal. Určitě by to bylo efektivnější a bez scén. ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.