| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My tu máme skvělou paní balíkářku, ví i komu balíček dát, když nejsme doma. Když je něco na dobírku, tak třeba nechám vzkaz, u které sousedky jsem nechala peníze a že tam balíček může nechat. Občas ji zaskakuje mladej kluk, ten si předepíše lístečky v autě a rovnou hází lístky, zvoní jen občas. Jenže jedna naše sousedka je doma skoro pořád a kouká na ulici, když je tam hluk (jsme tichá ulice), takže ho často odchytne nebo on když jí vidí, tak teda zvoní.
A když zrovna nikdo není doma, a mě se nechce na poštu nebo to je něco pro mě těžkého, tak žádám o doručení další den.
Možná že by i tady pomohla opakovaná žádost o opětovné doručení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.