| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já teda nejsem "macecha" , ale mám jedenáctiletého syna a už při čtení tvého příspěvku, hlavně jak popisuješ, partner se teď snaží přivést syna k domácím pracem, že bude kluk určitě urvanej štěstím.
Těch 11 let je takovej blbej věk, kdy už to nejsou malý děti, ale taky to nejsou dospělí. Nám se nejvíc osvědčilo změnit styl komunikace. Nebavíme se s ním jako s malým dítětem, ale jako už velkým klukem s tím, že mu necháváme samostatnost, ale taky na to navazující odpovědnost.
Ale nevím s jakým úspěschem to budete aplikovat, vy, teda spíš tvůj přítel, když až teprve teď zjistil, že kluk má nějaké výchovné "vady", třeba jako zdravení, děkování apod. To mě zrovna překvapuje, protože tohle je věc, kterou se děti učí úplně od malinka a přijít na to až v 11 letech.... to se tatínek taky moc nevycajchnoval...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.