| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

už jsem po léčbě a tak si říkám, že písnu nějaké info, kdyby případně někdo další hledal informace.

Byla jsem v Motole. Jsou tam moc milý sestřičky i lékaři.
Léčba se dá velmi dobře sníst, zní to hůř než to ve skutečnosti je.

Za sebe doporučuji sebou cucací bombony, hodně pití(den pití radiojodu bez bublin)
křížovky kdo má rád na zabití času.

...

pondělí - nástup - sono krku, rentgen plic, srdce
uterý - pití malé dávky radiojodu, tzv diagnostické, po ránu ještě na lačno krev,moč
středa - kamera, cca 20.minutek diagnostikuje co a kolik zbylo že štítné žlázy
čtvrtek - velká dávka radiojodu a začátek izolace
pátek-neděle - nic se neděje, odpočinek na uzavřeném pokoji. Začíná se brát hormon štítné žlázy.

pondělí - převlékání postelí,erárních pyžam, měření radiace(otázka vteřin) konec izolace, lze se volně pohybovat po oddělení
uterý - kamera opět cca 20.minutek
středa-neděle - nic se neděje, jen se člověk setká s radiofyzikem který vám vysvětlí jak postupovat doma, mezitím ve čtvrtek je velká vizita, kde vám řeknou jak léčba dopadla a co dál.
pondělí brzo ráno - odchod domů.

...

radiojod se pije bez problémů, je bez barvy, bez příchutě
může být malinko nevolno, ale dává se na to čípek - může trošku otéct krk, pocit jako u slabé angíny.


já to snášela dobře.
Nejhorší je stesk po rodině, ale jinak brnkačka.
Člověk si dost odpočine.

já sebou měla normálka mobil i notebbok.
v době velké izolace byl mobil v ochranném obalu(sáčku) na notebbok jsem používala rukavice, jsou dostupné na oddělení.
Je tam i dezinfekce a možnost otření - já si nechala při odchodu proměřit radiace a vše ok, můžu normálka vše používat i ostatní členové rodiny.

to samé rodina - můžu k dětem, jen je tento týden ještě preventivně netulím, nepusinkuji.
V motole se dá po velkém pití i normálně sprchovat. Neustále se dělají nové testy, zkoumají co a jak a jde to dopředu. A uvolnují se nukleární zákony.

jen pro zajímavost, dříve léčba trvala 6.týdnů, čůralo se kdesi na zahradě do baněk a moč se následně prala - takže tohle už je vlastně brnkačně.
v USA se léčba dokonce provádí ambulantně ~a~

všem co prodělají rakovinu štítky moc moc držím palečky.
a nebojte se. ~s~~s~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.