| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, my to takhle máme se 4.

od začátku, co jsme spolu, jsme chtěli 4 děti. Po narození třetího - syna - začal manžel couvat, ze stejných důvodů - starosti o peníze, kam ten svět spěje a tak...
takže jsme se dohodli, že další dítě nebudeme mít.
na mě z toho přišla děsná depka. denně jsem brečela, skoro pořád, natož když jsem viděla naše děti (nejmenšímu jsou 2), cizí děti, zvířata, kreslený film... prostě cokoliv byť minimálně roztomilého.
Manžel je od rána do večera v práci, takže si toho nevšiml, v noci se mi to podařilo krotit, protože po nocích na půl úvazku pracuju a to mě spíš utvrzovalo v tom, dítě nemít.
Pak jednou manžel něco zapoměl doma a nečekaně se vrátil a našel mě tu bulet u vaření a řekl, že nic mu nestojí za to, aby mě bylo takhle - takže od té doby tomu necháváme zcela volný průběh, nicméně se nedaří...
Ale pokud nám nebude dopřáno přesto, že se snažíme, bude to pro mě snesitelné, zatímco kdybychom se ani nesnažili, užírala bych se tím dlouhá a dlouhá léta.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.