| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

spirálko - já mám tři děti, hrozný nespavce, potřebují hrozně málo spánku ani ne tříletý spí jen 9 h denně a to se ještě i v noci docela budí, flašku už jsme odbourali, takže vlastně už nic nechce, max abych si k němu lehla..

ale všichni od určitého věku usínaly v pohodě a to proto, že jsem vždy dávala děti spát až když byly unavení a postupem, už kolem druhého roku, prostě začaly chodit spát samy, když únavu cítily. Co na tom, že syn necelé tři roky, jede od rána od šesti celej den jak turbo myš a usíná až okolo deváté... on prostě spát nepotřebuje (syn od kamarádky stejně starý spí o 4-6 hjodin denně víc než můj).. ale zase když ten můj je unavenej.. tak jde bez řečí, vypije mléko, vyčistí se zuby. lehne a do pěti minut spí, zu tené pohádky a když zrovna nemůžu, tak si zaleze klidně sám..

myslím, že tvůj chlapeček není unavený a potřebuje ještě prostě vybít nadbytečnou energiii... tak co ho prostě víc vybít, utahat a zkusit dát spát o hodinku dýl... protože stejně z toho, že ho hodinu a půl uspáváš nic nemáš, nemáš svůj klid.. takže co třeba opravdu ho nechat vzhůru dýl.. a dát ho spát o hodinu později, mlíčko a dobrou a uvidíš, že usne o moc lépe.

držím palce.. někdy je to kunšt.. na každé moje dítě fungovalo něco jiného.. ale základ jsem měla vždycky v tom, že dávám spát unavené dítě a to opravdu unavené, ne že já si už potřebuji oddechnout, tak se ho snažím dát spát. ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.