| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A pro zakladatelku: projeli jsme i s dětmi větší část Evropy a v podstatě všude dobře :))
Ale jako zemi kempování zaslíbenou bych doporučila Francii. Tam se vždycky člověk "upíchne" i na blind, třeba kdekoliv na jihu u moře to s tím naslepo bývá horší. Obecně teda u moře je skoro vždycky těžší sehnat flek. Já nemám moc ráda že jsou tam hlavně ty obří kempy, a místo se shání blbě. A navíc mi vadí že se často v těchto musí nechat auto jinde než u stanu, což mi při cestování s dětmi kdy s sebou tahám hromadu věcí není moc praktické.
Většinou jsme nakonec zajeli někam kuosek do vnitrozemí a bylo. "Horské" kempy někde trochu v kopečkách jsou nejlepší. Přišlo mi teda jednodušší si na pláž zajet na výlet, než se tam snažit ubytovat.

Ve Francii byla pro děti vždy super za vybavenost a čistota,(oni zbožňují ty dětské koupelny s malýmu umyvadly a záchody:)), ráno se se mnou projeli na kolech pro čerstvé bagety, pohráli si na hřišti atak. Je výhoda že tam je kemp v každém malm městečku, a obecně jsou k tomuto druhu cestování velmi vstřícní. A je to nádherná země.

Super je Rakousko, taky skvělé zázemí, kolem jezer se to vždycky dětem taky líbilo. V Itálii jsme projeli docela podrobně Toskánsko, taky mohu doporučit, jen na pobřeží v sezónu se bude špatně shánet flek. Kempy jsou v tady taky dobré, ale ne až tak jako ve Francii a Rakousku. To samé bych řekla asi o Španělsku, i když to je moje země milovaná (ale je to už pro někoho dost daleko).

Taky je hodně pěkné třeba Slovinsko, to není zas daleko. Ono záleží spíš na tom co by chtějí vidět rodiče, dětem myslím to je v tomto věku šumák, těm stačí i jen kamínky a potůček :))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.