| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kláro, ale ty nemluvíš o zdravé mamince, která by ti mohla ještě pomáhat. Ale o nemocném člověku. A jsi dospělá. Moc se mi tenhle tvůj postoj nelíbí. Tvoji rodiče nemají žádnou morální povinnost tě udržovat na škole. A už vůbec ne pokud prostě nemohou. Vidím to podobně jako Divá Bára. Bohužel, někdy bývá holt situace taková, že jde člověk pracovat a školu jednou dostuduje dálkově- pokud se nedá přivydělávat na studiu. Protože co si na té mamince vezmeš- měla by prodat byt, abys ty mohla dostudovat ? POkud je sama nemocná ? Protože duševní choroba je taky choroba. Souhlasím s tím, že se nedá přivydělávat při každé škole a v každém městě stejně, ale nikde není ustanovená povinnost živit dospělého člověka, pokud se rozhodne studovat vysokou školu. Myslím tím morální povinnost. Znám hromadu lidí, kteří šli prostě do práce a školu dostudovali později, například dálkově, ale i prezenčně. A jsem klidně pro studování až do třiceti- pokud si člověk studium rozloží, může u toho klidně pracovat, tak to dělali jiní moji vrstevníci. Ale vysosávat matku, která je nemocná a mít pocit, že ona mi MUSÍ platit školu, tudy tak nějak můj kodex nevede. Zřejmě máš u ní i byt a stravu zadarmo, nepřispíváš- řekla bych že i těch pět tisíc může být oprávněných. Není ti 16. Kdyby nebyla tvoje maminka nemocná, tohle bych ti nenapsala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.