| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tante, budeš muset vše sama. Jinak to prý údajně fakt v nemocnicích dělají, ale kde to nevím ~d~ Tipovala bych, že by vás tam musela poslat praktická dr. že se vám nedaří vší doma zbavit. Tam to prý snad dělají nějakými zásypy ~d~
Nicméně budeš muset ty sama vše povysávat (sedací soupravy...), příp. vystříkat Diffusilem pro psy ve spreji, příp. hodit to někam na balkon do pytlů na 48 hodin... a hlavně likvidovat hnidy.
Řekla bych že táta dcerky za tohle nemůže - to fakt mohlo dítě přinést ze školky, školky, autobusu, vlaku... Já sama jsem jela z Prahy vlakem, hezky jsem tam spinkala... a druhý den jsem zjistila, že je totálně zavšivená dcerka a já taky - nevěděla jsem, že je šířím opěrkou hlavy ~f~~7~ Sama jsem řekla, že jestli příště pojedu někam vlakem, tak si první hlavovou opěrku zdesinfikuju Diffusilem ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.