| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

bidet bych nedávala, ale bidetovou spršku jo, ta je fakt skvělá! Máme ji doma a opravdu jsem ráda, že jsem ji nechala na WC dát, včetně toho umyvadélka.

Jinak navrhuju to, co jsem vymyslela do naší koupelny a na co nedám dopustit -
umyvadlo v klasické výšce (my tedy máme zapuštěné a desku výš, aby se pod ni vešla pračka) a vedle na desce volný prostor - dítě tam můžeš krásně obsloužit a nemusíš se u toho hrbit, když ho tam posadíš. No a pod tím na tu desku zavěšenou skříňku (nejsou tam tedy žádné nožičky, takže se to krásně vytírá a vejde se pod ni plastové umyvadlo) na takové ty koupelnové věci, máme tím pádem je i v koupelně hodně úložného prostoru na všechny potřebné koupelnové věci.

Ke skříňce děti používají větší stoličku z ikea s protiskluzem. Úplně malýho prnďu jsem vždycky vysadila na tu desku, aby si umyl ručičky - je to daleko lepší varianta, než ho složitě vyzvedávat a přidržovat...
Sedává mi na ní doteď i 7,5 leťák a provádí tam hygienu a je úplně spokojenej:), já tam mám přebalovák na maličkou a je to super praktické... Když jsem se ptala, jakou ta deska má nosnost (i ta skříňka je dost plná - mám tam uklízecí a prací prostředky a v šuplíkách všechno možné + nese ještě umyvadlo, že) byla jsem na ni vysazena - cca 60kg - prý to nemám řešit, unese hodně~j~ - máme ji ve výklenku, takže je ukotvena ze 3 stran do itongu.

A samozřejmě termostatická baterie jak u umyvadla, tak ve sprše - ocení ji i dospělák!

A moc příjemný je topení do podlahy, které temperuje na určitou teplotu - to tedy nemáme, ale má to kamarádka a pocitově je to hodně fajn...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.