| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Důvod, proč jsem svoje myšlenky převedla sem do diskuze, byl ten, že jsem si sama potřebovala ujasnit, jestli bych chlapovi odpustila postoj popsaný viz počáteční příspěvek. Alias - dítě nechci, byl bych rád, kdyby sis ho nenechala, vždyť je to zatím jen shluk buněk, ale pokud se rozhodneš si ho nechat, tak se budu podílet. Jestli má chlap nárok na tenhle typ myšlenek. Záměrně jsem to psala ze začátku víc z jeho strany, protože to bylo krátce po naší schůzce a takhle on na mě působil. Potřebovala jsem si ujasnit, jestli jsem schopná jako žena mu tenhle počáteční postoj vnitřně odpustit, byť se mě to vůbec netýká a je to dlouhá léta můj dobrý kamarád, který se za mě vždycky postavil.
Svůj názor jsem prezentovala od začátku - že já na místě jeho partnerky bych si dítě určitě nechala. To jen aby bylo jasno, co si o tom myslím já. Svůj názor jsem mu taky na schůzce sdělila.
Postupně mi ale došlo, že to není tak jednoduché a že to prostě takhle zobecnit nejde, že je to vždycky o vztahu dvou lidí. Takže jsem došla k závěru, že mým kamarádem zůstane, protože věřím, že o děti se bude starat o obě stejně dobře a že pokud bude i maminka rozumná, nemusí tím děti nějak zvlášť trpět. Myslím, že za tohoto stavu jejich vztahu to pro ně možná bude i lepší, když budou rodiče žít odděleně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.