| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gratuluji k tak obrovského kroku jako je odejít od partnera. Někdo to nedokáže vůbec, kvůli dětem, kvůli tomu že s ním žil tolik let a pořád doufá, že to bude lepší. Chtělo to obrovskou odvahu sebrat se a odejít. Myslím, že zvládneš všechno a jednou se opravdu najde ten pravý, který vše vynahradí ~;((
Šla bych k rodičům, dočasně. Já mám partnera ale když jsou děti nemocné, jedno už musí chodit do školy a jsem s nimi vlastně furt sama, je to opravdu velmi náročné. Z tohoto důvodu bych uvítala a dala přednost mít hlídání a pomoc kdykoliv po ruce, i při hledání práce. S dětmi za zadkem se na pohovory taky nedá chodit.
A to stěhování- stěhovala jsem se asi 6x, jako dítě furt, i během Zš. Není to problém, děti to opravdu zvládnou. A to kulturní vyžití- pokud jsi tam s dětmi nežila ale znáš to tam jako svobodná s jinými zájmy, je jasné že máš pocit že tam absolutně nic není. ALe pokud tam nebo v okolí žijou rodiny s malými dětmi, určitě se něco najít musí. MOc držím palce a přeji hodně štěstí!!!!~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.