| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měnívala jsem, protože jsem byla přesvědčená, že moje vlasy mají barvu šerednou (nabyla jsem toho přesvědčení v pubertě) a měla na nich tolik let nějaké barvy nebo melír, že už jsem zapomněla, jak vlastně vypadají.

A pak jsem si v těhotenství přestala barvit hlavu - a z překvapením zjistila, že ta moje je mnohem lepší, než ta, co jsem na ní měla nabarvenou, a od té doby už barvu neměním a nechávám si jen tu svou ~:-D

S barvou na světlou hnědou nemám zkušenost, barvívala jsem se obvykle nějakou kaštanovou nebo co (s drobným krátkým úletem k červené). Ale asi bych zkusila koukat lidem na hlavy a kdybych potkala ženu, která by měla přesně chycený vytoužený odstín, tak bych se jí zeptala, čím se barví a popř. kde jí barvu dělali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.