| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

s tím mobilem máš pravdu, ale když on to dělal tak okatě, že to nešlo přehlídnout, po tolika letech ho znám až moc dobře, jasně hledá sex a vím, že mě miluje, ale bolí to a mrzí mě to, protože já ani po tolika letech tu potřebu nemám hledat jinde tak proč on?

Tohle bych mu řekla.
Pokud tistojí za to, tak bych nabídlajako řešení "otevření" vztahu pro vás oba, ty sice teď nechceš,ale nikde není psáno, že nebudeš chtít později nebo že se neobjeví nikdo,kdo by tě zaujal.
To ho možná vzpamatuje, možná taky ne, uvidíš.

Že věrní muži neexistují, to není pravda. Placka je rozvodový právník, takže ty vztahy,kde se nerozvádí a nezahýbá má za zorného pole. A pak je ještě dost muž,kteří si sice příležitostně křápem šoupnou, ale nikdy to nedělají takhle blbě a hlavněse postarají, aby se to jejich žena NIKDY nedozvěděla, včetně žen, které slídí v mobilech.

Na tvémmístě bych to s nímmísto vytrestávání probrala a vysvětlila mu, že jednou se nad to povznesu (a mám to tímto u něj schované), víckrát ne.
Protože vztahy,kde se jedou -byť předem odsouhlasené- bokovky, jsou vesměs na prd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.